با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب شد

  • PDF

پیام وزیر بهداشت به مناسبت روز دانشجووزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، در حکمی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد را به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب کرد.

به گزارش وب دا، دکتر سعید نمکی در این حکم دکتر سید محمد حسین بحرینی را بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد منصوب نموده است تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نماید.

گفتنی است: 28 مهر ماه سال جاری دکتر محمد حسین بحرینی از سوی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب شده بود که پس از مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان رییس این دانشگاه منصوب شد.

آغاز بررسی مدارک داوطلبان حائز شرایط در آزمون استخدام پیمانی

  • PDF

بررسی مدارک داوطلبان حائز شرایط در آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 1398 در دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شد.

مدیر سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا اظهار کرد:  بررسی و تطبیق  مدارک افراد پذیرفته شده در آزمون استخدام پیمانی آبان 1398 با توجه به دعوت از یک برابر ظرفیت نیروی مورد نیاز رشته های شغلی اعلام شده مندرج در آگهی منتشره، همچنین سه برابر ظرفیت نیروی مورد نیاز در رشته های دارای آزمون عملی و مصاحبه شغلی فوریتهای پزشکی و مددکار بهداشتی و درمانی ( ایثارگران معزز دو برابر ظرفیت) آغاز گردید.

دکتر عبداله ریحانی یساولی خاطر نشان کرد:  افراد دعوت شده که دارای کارنامه سنجش در شغل محل های انتخابی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی خراسان رضوی با وضعیت: (داوطلب گرامی با توجه به نمره کل اولیه، شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می شوید) می باشند، می بایست جهت اطلاع از زمان، مکان و مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک، همچنین اطلاع از زمان و مکان انجام آزمون عملی ویژه رشته های شغلی: کاردان/کارشناس فوریت های پزشکی و مصاحبه شغلی مددکار بهداشتی درمانی  به سامانه جذب به آدرس: http://emp.mums.ac.ir  مراجعه نمایند.

وی با بیان اینکه در این آزمون 5 هزار و 570 نفر در مشاغل درمانی و اداری نام نویسی نمودند خاطر نشان کرد: با توجه به مجوز های اخذ شده، پس از تطبیق مدارک  افراد پذیرفته شده و انجام مصاحبه های عملی در مشاغل یاد شده،  مراحل به کارگیری 327  نفر در حداقل زمان ممکن صورت خواهد گرفت.

پذیرفته شدگان می توانند تا روز چهارشنبه دوم بهمن ماه  جهت ارائه مدارک خود مطابق با برنامه زمانبندی اعلام شده در سایت جذب  نیروی انسانی به نشانی مشهد، میدان آزادی، بلوار شهید کلانتری، درب شرقی پردیس دانشگاه، دانشکده پزشکی مراجعه نمایند.

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

فهرست اولیه بررسی مدارک داوطلبان حائز شرایط در آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 1398 توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

به گزارش وب دا، بر اساس اطلاعیه مدیریت سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ،دعوت شدگان جهت آگاهی از زمان و مکان تشکیل پرونده و بررسی مدارک  می بایست به سامانه جذب نیروی انسانی دانشگاه به آدرس  http://emp.mums.ac.ir مراجعه نمایند.

افرادی که دارای کارنامه سنجش در شغل محل های انتخابی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی خراسان رضوی با وضعیت: (داوطلب گرامی با توجه به نمره کل اولیه، شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می شوید) می باشند، می بایست جهت اطلاع از زمان، مکان و مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک ظرف مدت 24 ساعت به نشانی اینترنتی اعلام شده  مراجعه نمایند.

بر اساس این اطلاعیه ؛ کارت ورود به مرحله تشکیل پرونده و بررسی مدارک هر یک از افراد دعوت شده، همچنین اطلاع از زمان و مکان انجام آزمون عملی و مصاحبه شغلی (در رشته های شغلی کاردان/کارشناس فوریت های پزشکی و مددکار بهداشتی درمانی) از طریق سایت فوق الذکر اعلام خواهد شد.

در صورت تصویب هیات رییسه؛ طرح تعطیلی پنجشنبه ها در واحدهای ستادی دانشگاه ادامه می یابد

  • PDF

انتصاب مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهددبیر هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ادامه طرح تعطیلی روز پنجشنبه در واحدهای ستادی این دانشگاه در صورت تصویب هیات رئیسه دانشگاه خبر داد.

دکتر اسماعیل زاده در گفتگو با وب دا با بیان اینکه طرح تعطیلی روزهای پنجشنبه از دی ماه سال گذشته به صورت آزمایشی در دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اجرا در آمده است اظهار کرد: بنا به درخواست مکرر همکاران شاغل در واحدهای ستادی، انجام نظر سنجی های متعدد و بررسی جنبه های مختلف آن ، این طرح در نشست هیات رییسه در اوائل سال98 به تصویب رسید.

وی با تاکید بر اینکه تعطیلی روز های پنجشنبه به صورت آزمایشی از اول مرداد الی پایان دی ماه سال جاری در واحدهای ستادی اجرا شد تصریح کرد:  بر اساس بررسی و ارزیابی عملکرد دراین مدت و نظر سنجی روابط عمومی دانشگاه از مدیران و کارکنان شاغل در واحدهای ستادی مشخص شد تعطیلی پنجشنبه ها توانسته است  تاثیرات  مثبتی در روحیه وکارایی کارکنان داشته باشد و همچنین از نظر کاهش مصرف انرژی و افزایش رضایتمندی خانواده ها نقش مثبتی داشته است.

دکتر اسماعیل زاده ضمن اعلام رضایت سرپرست دانشگاه ، از اجرای  این طرح خاطر نشان کرد: بررسی طرح تعطیلی پنجشنبه ها در جلسه هفته آینده هیات رئیسه مطرح و در صورت تصویب در هیات رئیسه دانشگاه تمدید خواهد شد.

 وی افزود: این طرح مربوط به بخش های ستاد مرکزی دانشگاه می باشد و کلیه بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی ، ستاد مراکز بهداشت پنجگانه ، شبکه های شهرستانها به خدمات رسانی  طبق روال گذشته در تمام ایام هفته ادامه داده و مشمول این قانون نخواهند بود.

مدیر دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود : طبق مصوبه قبلی هیات رئیسه دانشگاه  معاونین دانشگاه میتوانند حسب نیاز حوزه خود ،در دوره اجرای آزمایشی برخی واحد ها را مستثنی نمایند.

دکتر اسماعیل زاده  اظهار امیدواری کرد: با تداوم  اجرای این طرح در صورت تصویب هیأت رئیسه ، که طبق نظرسنجی های روابط عمومی دانشگاه ؛ خواسته اکثریت کارکنان دانشگاه می باشد، ان شاءا... شاهد رشد روزافزون کیفیت خدمات دانشگاه و ارتقا روحیه نشاط و شادابی در همکاران باشیم.

آخرین اخبار