آزمون توجیهی بدو خدمت درهشت حوزه امتحانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد

  • PDF

آزمون توجیهی بدو خدمت کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در هشت حوزه امتحانی برگزار شد.

مدیر سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه این آزمون در گفتگو با وب دا اظهار کرد: این آزمون با حضور 596 نفر از داوطلبان شاغل در دانشگاه برگزار شد و پرسنل با سیاست ها، چشم انداز، مقررات حاکم در دانشگاه آشنا شدند.

دکتر عبدالله ریحانی با بیان اینکه امسال به منظور تکریم کارکنان دانشگاه، آزمون توجیهی بدو خدمت علاوه بر مشهد در حوزه های شهرستان ها نیز برگزار شد خاطر نشان کرد: همچنین پرسنل گروه های پرستاری علاوه بر آزمون عمومی، از نظر تخصصی مورد آزمون قرار می گیرند.

وی کسب حداقل 60 نمره را شرط پذیرش در این آزمون عنوان کرد و گفت: تمامی کارکنان دانشگاه در هر رده شغلی و استخدامی باید در این آزمون شرکت کنند و شرط تبدیل وضعیت، شرکت در دوره های آموزشی و ارتقاء کارکنان، پذیرفته شدن در این آزمون است.

آغاز نام نویسی در هفتمین دوره آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

  • PDF

آمادگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای استقبال و نام نویسی از دانشجویان جدیدنام نویسی در هفتمین دوره آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور از سوم الی دوازدهم مهر ماه در حال انجام است.

به گزارش وب دا، داوطلبان دانشگاه علوم پزشکی مشهد می توانند برای نام نویسی، دریافت اطلاعات بیشتر و مطالعه دفترچه (ویژه دانشگاههای علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) به نشانی http://sanjesh.org/ مراجعه نمایند.

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش زمان آزمون کتبی در تمامی رشته ها 30 آبان خواهد بود. همچنین آزمون پزشکان متخصص 12 دی ماه برگزار خواهد شد.

تذکر مهم: ملاک عمل برای تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه، تاریخ شروع به طرح(جهت افرادی که در دوران طرح اجباری می باشند)، تاریخ پایان طرح (جهت متقاضیان استخدام در سایر دانشگاهها) و ... آخرین روز ثبت نام و ملاک محاسبه سن، اولین روز ثبت نام می باشد.

انتصاب مدیر شبکه بهداشت و درمان سرخس

  • PDF

انتصاب مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهدرییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حکمی مدیر شبکه بهداشت و درمان سرخس را منصوب کرد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این حکم دکتر حمیدرضا سالاری را به عنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان سرخس منصوب نموده است.

پاسخگویی شایسته به نیازها وخواسته های مردم شریف شهرستان درحوزه سلامت ،ارتقاء‌برنامه های جاری حوزه های بهداشتی، درمانی و فرهنگی به منظور تحقق عدالت در سلامت،هماهنگي لازم با معاونين و مديران دانشگاه، تعامل مثبت و سازنده با نماینده و مسئولين اجرایی شهرستان و استان وتقویت هماهنگی های برون بخشی،صیانت وارتقاء منابع انسانی ، فیزیکی و مالی شبکه،نگاه سلامت‌ محور با اولويت پيشگيري و تسري برنامه‌هاي بهداشتي و  پايش برنامه‌ها و استقرار پرونده الکترونیک شهروندان و ارتقاء نظام ارجاع الکترونیک از جمله نکاتی است که در این حکم به آن تاکید شده است.

ابلاغ دستورالعمل جدید ارزیابی عملکرد کارکنان موسسات تابع آیین نامه اداری و استخدامی اعضاء غیر هیات علمی

  • PDF

صدرو احکام افزایش حقوق و مزایای کلیه کارکنان دانشگاه در سال 98مدیر سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ابلاغ دستورالعمل ارزیابی عملکرد کارکنان موسسات  تابع آیین نامه اداری و استخدامی اعضاء غیر هیات علمی خبر داد.

دکتر عبداله ریحانی یساولی در گفتگو با وب دا اظهار کرد:در راستای اجرای دستورالعمل ماده 69 آیین نامه اداری و استخدامی اعضاء غیر هیات علمی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی پیرامون ‌ارزشیابی عملکرد مدیران و کارمندان دانشگاه، این دستورالعمل برای سنجش و ارزیابی ميزان تحقق اهداف سازماني و افزايش بهره ‌وري و کيفيت عملکرد کارمندان بر اساس شاخص‌هاي عمومي و اختصاصي سال های آتی توسط رییس دانشگاه به واحدهای تحت پوشش ابلاغ گردیده است.

وی با اشاره به اهمیت انجام صحیح، دقیق و به‌ هنگام ارزیابی عملکرد کارکنان و نقش پر اهمیت رابطین ارزیابی واحدها در این زمینه افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، جلسه آموزشی توجیهی، شیوه اجرای فرآیند و همچنین پاسخگویی به ابهامات و سوالات رابطین ارزیابی عملکرد، برگزار گردید.

دکتر ریحانی اظهار امیدواری کرد: با همکاری و تعامل مدیران و کارکنان واحدهای تحت پوشش، ارزیابی عملکرد سالهای آتی طبق برنامه زمانبندی تدوین شده و در موعد مقرر انجام گردد.

نشانی الکترونیکی می توانند دستوالعمل جدید را از اینجا دریافت کنند.   

                                                                        

آخرین اخبار