اعلام نتایج اولیه داوطلبان برخی مشاغل سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور

  • PDF

مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه‌، از اعلام نتایج اولیه داوطلبان برخی مشاغل دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (آزمون آبان ماه 1395) خبر داد.

به گزارش وب دا، عبداله ریحانی یساولی اظهار داشت: با توجه به پیگیری مسئولین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین مدیران دانشگاههای علوم پزشکی‌، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج اولیه آزمون داوطلبان شرکت کننده در مشاغل پرستار، ماما، کارشناس و کاردان فوریتهای پزشکی و کارشناس ارتباطات و عملیات(پزشک و پرستار) به صورت کارنامه، در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی بعمل آمده، زمان و مکان بررسی مدارک پذیرفته شدگان در مشاغل مذکور، در اسرع وقت از طریق سامانه جذب نیروی انسانی دانشگاه به نشانی   emp.mums.ac.irاعلام خواهد شد. 

ریحانی با اشاره به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش در خصوص اسامی منتشر شده تاکید نمود: اعلام اسامي معرفی شدگان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، به منزله پذیرفته شدن نهایی نبوده و نامبردگان صرفاً در صورت صحت مدارک و مستندات ارسالی، تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و حسب مورد کسب امتیاز لازم درمصاحبه، به تعداد ظرفیت مورد نیاز  و به ترتیب نمرات کسب شده، به عنوان پذیرفته شده اولیه جهت معرفی به گزینش تلقی خواهند شد و در صورت نقص در مدارک و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، اعتراض احتمالی داوطلبان معرفی شده قابل قبول نخواهد بود.

شایان ذکر است بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش، نتایج اولیه آزمون استخدامی در مورد سایر مشاغل نیز حداکثر تا پایان آذر ماه جاری از طریق سایت سازمان مذکور اعلام خواهد شد.

مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه در پایان یادآور شد: به استناد دستور دستور العمل ابلاغی اداره کل منابع انسانی وزارت متبوع، اسامی پذیرفته شدگان در رشته های کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی و کارشناس ارتباطات و عملیات(پزشک و پرستار) ، به میزان سه برابر ظرفیت سهميه اعلام گردیده و پذیرفته شدگان نهایی پس از شرکت در مصاحبه استخدامی و کسب امتیاز لازم، جهت انجام سایر مراحل مربوطه به هسته گزینش معرفی خواهند شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار