عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد دار فانی را وداع گفت

  • PDF

عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پس از عمري تلاش در عرصه علمي، آموزشی و پژوهشی دعوت حق را لبيک گفت و جان به جان آفرين تسليم کرد.

به گزارش وب دا، دکتر پرویز محمودی عضو هیات علمی گروه آسیب شناسی دهان، فک و صورت دانشکده دندانپزشکی که عمر خود را در راه ارتقاء سلامت جامعه، تربيت دانشجويان، اجراي طرحهاي تحقيقاتي و خدمت صادقانه به مردم صرف کرده بود به دیار باقی شتافت.

دکتر پرویز محمودی متولد 1335 و دارای مدرک دکترای دندانپزشکی عمومی بود که از سال 1363 به صورت تمام وقت به عضویت هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد درآمده بود.

شادروان دکتر پرویز محمودی سرانجام پس از عمری تلاش در راه فرهنگ، علم ،پژوهش و خدمت به مردم 16 بهمن ماه چشم از دنیا فرو بست.

مراسم تشیع پیکر مرحوم دکتر پرویز محمودی روز چهارشنبه 18 بهمن از ساعت10 صبح  در صحن آزادی حرم مطهر رضوی برگزار می شود و سپس در صحن جمهوری به خاک سپرده خواهد شد.

همچنین مراسم بزرگداشت زنده یاد پرویز محمودی  روزهای پنجشنبه و جمعه 19 و 20 بهمن از ساعت 19 الی 21 در مسجد قبا واقع در بلوار خیام  برگزار می شود. 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.