ورزش سازمانی یکی از محورهای اصلی ایجاد نشاط در میان کارمندان است

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تلاش و تاکید در وزارت بهداشت بر ورزش سازمانی به عنوان یکی از محورهای اصلی ایجاد نشاط در میان کارمندان با توجه به اهمیت موضوع نشاط، مسائل انگیزشی و روحیه دهنده جهت بهره‌وری بیشتر پرسنل بوده است.

دکتر سید علی صدر السادات در گفت‌وگو با وب دا؛ گفت: در سازمان های اداری باید به موضوع نشاط و مسائل انگیزشی و روحیه دهنده به کارمندان توجه کرد؛ تا بتوان انتظار بهره وری بیشتری را از پرسنل خود داشته باشیم.

وی ادامه داد: بر این اساس در این مدت در وزارت بهداشت تلاش و تاکید بر ورزش سازمانی به عنوان یکی از محورهای اصلی ایجاد نشاط در میان کارمندان بوده است و هر اندازه در انجام این مهم موفق تر عمل کنیم نتیجه بهتری را کسب خواهیم کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به توانمندی های دانشگاه مشهد در حوزه اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: در دانشگاه های علوم پزشکی کشور در طی چند سال گذشته در قالب برنامه تحول سلامت پروژه های عمرانی بسیار زیادی انجام شده و یکی از دانشگاه های موفق در این خصوص بوده است.

دکتر صدرالسادات اذعان داشت: این دانشگاه در راه اندازی تخت های درمانی جدید بسیار موفق ظاهر شد و توانست بیمارستان های بسیار خوبی هم چون بیمارستان شماره دو امام رضا(ع) و بیمارستان اطفال اکبر را در اختیار مردم قرار دهد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیان داشت: این موفقیت ها با حداکثر صرفه جویی در هزینه بر اساس نوع روش و مدیریت پروژه ها صورت گرفته است؛ که از این جهت دانشگاه مشهد می تواند قابل الگوگیری برای دیگر دانشگاه های علوم پزشکی در کشور باشد.

وی در خصوص اهمیت وجود نیروی انسانی به عنوان یکی از مهمترین مولفه های اقتصاد مقاومتی، گفت: موضوع اقتصاد مقاومتی معمولا در بستر بحث های صنعتی، اشتغال، منابع مالی و موضوعات مرتبط با بحث های اقتصادی دیده می شود؛ در حالی که دانشگاه مشهد از زاویه ای جدید به ارتباط سازمان و تحولات سازمانی با اقتصاد مقاومتی پرداخته است.

 معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،به برگزاری کنفرانس ملی تحول و نوآوری با رویکرد اقتصاد مقاومتی در مشهد اشاره و تصریح کرد: بر این اساس در این کنفرانس تاکید بر توسعه نیروی انسانی در سازمان و جامعه شد؛ تا به جامعه ای تاب آور تر و سازمانی مقاوم تر دست پیدا کنیم.

دکتر صدر السادات ابراز داشت: اندیشمندان، پژوهشگران، مدیران اجرایی و صاحب نظران باید در این خصوص وقت بگذارند تا به راهکارهای بهتری در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی دست پیدا کرد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار