ابلاغ دستورالعمل کشیک تعطیلات نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دستورالعمل کشیک تعطیلات نوروزی این دانشگاه را ابلاغ کرد.

 به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی ،ضمن قدردانی از تلاش های تمامی کارکنان دانشگاه در طول سال 96 در راستای پیشرفت و ارتقاء حوزه سلامت و تلاش در تحقق اهداف دانشگاه و تبریک پیشاپیش فرا رسیدن نوروز باستانی اظهار داشت: با توجه به اينکه اغلب اعضاي هيات علمي شاغل در بيمارستانها، مراکز درماني، دانشکده ها و واحدهاي آموزشي از 26 اسفند الي 13 فروردين متقاضي استفاده از تعطيلات و مرخصي هستند ضروري است پزشکان و اعضاي هيات علمي که به تشخيص مدير گروه در اين ايام به حضور آنان نياز است بر اساس برنامه تنظيمي در محل خدمت تعيين شده حاضر باشند.

رییس دانشگاه علوم پزشکي مشهد تاکيد کرد : مدیران  شبکه، مراکز بهداشتی درمانی، بیمارستانها، اورژانس 115 و مرکز MCMC می‌بایست برنامه ریزی لازم را درخصوص حضورکارکنان غیر هیأت علمی به گونه ای تنظیم نمایند تا هيچگونه خللی در فعالیت های جاری این مراکز ایجاد نگردد.

دکتر دارابی خاطر نشان کرد :‌ تمامی بيمارستانهاي دانشگاهی شهرستان مشهد با مسئوليت رؤسای آن، ستادي را در محل بيمارستان مستقر نمایند و برنامه ریزی لازم را برای حضور پزشکان و سایر پرسنل درمانی دراین بیمارستانها بعمل آورند و لیست کشیک را حداكثر تا 20 اسفند به ستاد خدمات سفر دانشگاه اعلام نمایند. پزشکان متخصص در روزهای آنکالی خود موظف به حضور فیزیکی در شیفت صبح در بیمارستان جهت ویزیت و تعیین تکلیف بیماران بوده و در سایر ساعات موظف، بر اساس نیاز حضور یابند.

وی  تاکید کرد: مدیریت کشیک بیمارستان ها یا Bed managers ضمن ارائه آمار به موقع، گزارش اقدامات انجام شده شامل پذیرش ها، ترخیص ها، انتقال و جابجایی بیماران و تخت های خالی و فعال را روزانه به ستاد خدمات سفر دانشگاه اعلام نمایند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این دستورالعمل تاکید نموده است: حضور فعال بازرسان و کارشناسان بهداشت محیط با یونیفرم یکسان و تجهیزات پرتابل بازرسی در مانور و طول زمان اجرای برنامه  (15 اسفند سال جاری لغایت 15 فروردین سال آتی) در قالب تیم های عملیاتی و نظارتی و کشیک ستاد معاونت و شهرستان ها از 8 صبح لغایت 8 شب در تمامی ایام بویژه روزهای تعطیل (با توجه به وضعیت مکانی و زمانی پایان ساعت کاری برنامه به 8 شب تا 12 شب قابل تغییر می باشد) همچنین برنامه آنکال حداقل یک نفر از پایان ساعت کاری تیم های عملیاتی لغایت 8 صبح در ستاد معاونت بهداشتی و کلیه شهرستانها باید برقرار شود.

رييس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت :‌ تمامی واحدهاي ستادی و اداری از تاریخ 29 اسفند الی 13 فروردین تعطیل است. کارکنان میتوانند پس از تنظیم برنامه های فوق با درخواست مرخصی کتبی و تایید مسئول مربوطه از تاریخ 5 الی 9 فروردین از کل تعطیلات نوروزی استفاده نمايند. آن دسته از كاركناني كه تمايل به استفاده از مرخصي فوق‌ الذكر را ندارند تا تاریخ 20 اسفند موضوع را به مسئول واحد خود اطلاع دهند تا در صورت نیاز نسبت به برنامه‌ریزی حضور ایشان در آن واحد یا سایر واحدهای دانشگاه اقدام مقتضی معمول گردد. بدیهی است  هرگونه دريافت مرخصي بعد از تاريخ فوق الذكر مورد بررسي قرار نخواهد گرفت.

دکتر دارابی خاطر نشان کرد : روزهای 29 اسفند 96، اول لغایت چهارم، دهم لغایت سیزدهم فروردین 97  (از ساعت 7:30 صبح تا 7:30 صبح روز بعد) به عنوان روزهای ویژه و سایر ایام به عنوان روز کاری معمولی (5 لغایت 9 فروردین 97) می باشد.

 وی افزود: ستاد هماهنگی خدمات سفر دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ساختمان  مرکزی (قرشي)، طبقه همكف، ‌واقع در خيابان دانشگاه، ‌مقابل دانشگاه 18،‌ به شماره تماس 38434900 از تاريخ 28 اسفند الی 13 فروردین به منظور هماهنگي و نظارت بر برنامه‌هاي کلیه واحدهای تابعه مستقر می باشد.

مخاطبان برای دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار