زنگ ورزش می تواند در ترویج سلامتی در میان پرسنل دانشگاه تاثیر گذار باشد

  • PDF

مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گفت: در صورت تائید مسئولان با اجرای زنگ ورزش و سلامت به صورت یک روز در میان به مدت پنج دقیقه می توان به افزایش سلامتی در میان پرسنل دانشگاه کمک کرد.

دکتر منفرد در گفت‌وگو با وب دا؛ از تلاش جهت اجرای زنگ ورزش در دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد و گفت: طرح پیشنهادی حوزه معاونت توسعه و مدیریت پشتیبانی به مسئولان دانشگاه  برگزاری زنگ ورزش و سلامت است؛ که در صورت تائید مسئولین این امکان را به ما می دهد به مدت پنج دقیقه به صورت یک روز در میان بتوانیم با اجرای خوب همکاران ورزش اداره رفاه تربیت بدنی دانشگاه سلامت را در میان خانواده دانشگاه ترویج دهیم.

مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: هدف ما از حضور در این مراسم توسعه ورزش همگانی است و امیدواریم این برنامه بتواند در برنامه روزانه تمامی همکاران که متولی سلامتی جامعه هستند قرار بگیرد.

 دکتر منفرد بیان داشت: استقبال از این برنامه بسیار بالا بود و در صورتی که همه مسئولین از این گونه برنامه ها حمایت کنند می توان در توسعه ورزش همگانی نقش بیشتری را ایفا کرد.

وی بیان داشت: از دیگر اهداف برگزاری این مراسم ایجاد سلامتی برای خانواده دانشگاه با شعار سلامتی برای همه و در همه جا است.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار