آغاز فرایند تشکیل پرونده و بررسی مدارک پذیرفته شدگان فراخوان نیروی شرکتی فروردین 97

  • PDF

مدیر سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از آغاز فرایند تشکیل پرونده و بررسی مدارک پذیرفته شدگان اولیه فراخوان بکارگیری نیروی شرکتی  فرودین ماه 97 خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر عبداله ریحانی یساولی با اشاره به برگزاری این فراخوان جهت تامین بخشی از نیروی مورد نیاز شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریمان افزود: با توجه به برآوردهای انجام شده و اخذ مجوز‌ بکارگیری 30 نفر نیرو بصورت شرکتی، تعداد یک هزار و 13 نفر در این فراخوان شرکت و با پیگیری و جدیت کارشناسان حوزه مدیریت سرمایه انسانی و در کمترین زمان ممکن، نتایج اولیه اعلام گردید.

 وی افزود: بر اساس برنامه ریزی بعمل آمده، پس از تشکیل پرونده، بررسی مدارک و انجام مصاحبه و آزمون عملی، تعداد 30 نفر پذیرفته شده نهایی(به ترتیب رتبه) در مشاغل مورد نیاز‌، جهت انجام سایر مراحل اداری معرفی خواهند شد.

شایان ذکر است فراخوان مذکور به منظور تامین بخشی از نیروی مورد نیاز واحدهای تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریمان در رشته‌های شغلی حسابدار، کارپرداز، انباردار، صندوق دار، متصدی امور دفتری، نگهبان و نظافتچی  برگزار گردیده بود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار