آغاز اجرای طرح تدوین و بروز رسانی شناسنامه پست‌های سازمانی

  • PDF

نخستین نشست برنامه‌ریزی، تدوین و بروزرسانی شناسنامه پست‌های سازمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در محل پردیس دانشگاه برگزار شد.

مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: بازنگری تشکیلات سازمانی در حوزه‌های مختلف دانشگاه از جمله سازمان مرکزی، شناسایی و بروزرسانی شرح وظایف به عنوان اقدامی ضروری در دستور کار این مدیریت قرار گرفته است. لذا با توجه به تقسیمات انجام شده و انتخاب معاونت دانشجویی و فرهنگی از سوی وزارت بهداشت، در اولین گام، برنامه‌ریزی در خصوص چگونگی اجرای این طرح آغاز گردید.

صادق پور افزود: در همین راستا، نشستی با حضور مدیران حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار گردید تا بر این اساس کلیه جوانب مرتبط با این طرح بررسی شود.

وی اظهار داشت در این نشست ابتدا گزارشی از اهم اقدامات صورت گرفته شده در جهت بازنگری تشکیلات سازمانی واحد های مختلف دانشگاه ارائه و در ادامه جوانب مختلف اجرای طرح و ابزار مورد استفاده در آن تشریح و ابعاد متفاوت آن از سوی حاضرین جلسه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 گفتنی است در پایان جلسه، دکتر ابراهیمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ضمن قدردانی از تلاش های معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این خصوص به بیان اهمیت اجرای این طرح پرداخته و بر لزوم همکاری همه جانبه مدیران این حوزه برای به ثمر رسیدن آن تاکید نمود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.