معرفی بیمارستان امام رضا(ع) به منظور اجرای طرح پایلوت پروژه اداره بیمارستان های مستقل

  • PDF

مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه  علوم پزشکی مشهد از انتخاب بیمارستان امام رضا(ع) به منظور اجرای طرح پایلوت پروژه اداره بیمارستان های مستقل در دانشگاه خبر داد.

محسن صادق پور در حاشیه نشست بررسی دستورالعمل اجرایی اداره بیمارستان‌های مستقل که با حضور دکتر جعفری نماینده وزارت بهداشت برگزار شد در گفتگو با وب دا اظهار کرد: این برنامه در گام نخست در بیمارستان امام رضا(ع) اجرا می شود و قرار است پس از ارائه آموزش های لازم توسط مدیریت اقتصاد درمان، این پروژه در دانشگاه‌ها و دانشکده‌های کلان منطقه 9 کشوری نیز اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه این برنامه به صورت ملی برنامه ریزی شده است خاطر نشان کرد: با اجرای این برنامه ضمن حفاظت از  منافع بیماران،خدمات آموزشی و درمانی به شکل مطلوب تری ارائه خواهد شد.

صادق‌پور افزود: اجرای این طرح زمینه ‌سازی اداره مستقل بیمارستان‌ها و پاسخگویی بیشتر مسئولین را فراهم می‌کند که نتیجه این کار ارائه سریع‌تر و با کیفیت تر خدمات و چابکی بیشتر بیمارستان‌ها خواهد بود.

در این نشست که با حضور مدیران حوزه معاونت توسعه، مدیر اقتصاد درمان، مدیر امور حقوقی و معاون توسعه بیمارستان امام رضا(ع) برگزار شد، دکتر جعفری نماینده مقام عالی وزارت در اجرای این فرایند، توضیحاتی در خصوص انواع روش‌های تمرکز‌زدایی در بیمارستان‌ها ارائه نمود.

همچنین اعضاء در خصوص بهترین روش تمرکززدایی در بیمارستان امام رضا(ع) بحث و تبادل نظر کردند.

مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری به عنوان دبیر کمیته ساختار و فناوری‌های مدیریتی به عنوان کارفرمای اجرای این پروژه در دانشگاه تعیین شده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار