الکترونیکی شدن فرایند گزارش شناخت و نهایی سازی نتایج آزمون توجیهی بدو خدمت کارکنان

  • PDF

مدیر سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از الکترونیکی شدن کامل مراحل فرایند اعلام و نهایی سازی نتایج آزمون توجیهی بدو خدمت کارکنان دانشگاه خبر داد.

به گزارش وب دا،  دکتر عبداله ریحانی یساولی خاطر نشان کرد: با تلاش کارشناسان حوزه مدیریت سرمایه انسانی دانشگاه، ارائه گزارش شناخت توسط کارکنان بعنوان یکی از مراحل جامعه پذیری پس از برگزاری آزمون، اکنون بصورت الکترونیکی انجام و با اتمام این مرحله از فرایند برنامه ریزی شده، صرفه جویی قابل توجهی در هزینه‌های سازمان و همچنین زمان انجام فرایند مربوطه ایجاد شده است.

وی با اشاره به اهمیت فرایند جامعه پذیری کارکنان و تاثیر قابل توجه اجرای صحیح آن بر بهره‌وری کارکنان خاطر نشان کرد: یکی از برنامه‌های مهم در زمینه اجرای فرایند جامعه پذیری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تهیه و انتشار کتابچه‌های توجیهی بدو خدمت کارکنان دانشگاه است که به منظور آشنایی کارکنان جدید الورود با قوانین و مقررات دانشگاه و دستگاه‌های دولتی و همچنین ایجاد بستر لازم برای سازگاری با فرهنگ سازمانی‌، شناخت ارزش‌ها و رسالت سازمان و همچنین آشنایی با شغل مورد تصدی تدوین گردیده است.

شایان ذکر است تمامی شرکت کنندگان آزمون توجیهی بدو خدمت دانشگاه، می‌‌توانند با مراجعه به سامانه توجیهی بدو خدمت به نشانی ( اینجا )  ضمن مشاهده نتیجه آزمون، در صورت کسب نمره قبولی با مراجعه به قسمت فرم گزارش شناخت، نسبت به تکمیل فرم با توجه به مدرک تحصیلی خود اقدام نمایند.

 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار