راه اندازی سامانه درخواست خدمت به صورت شیفت دوم

  • PDF

اجرای طرح ریجستری  بیماری های  مزمن کلیوی در دانشگاه علوم پزشکی مشهدمعاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد از راه اندازی سامانه درخواست خدمت به صورت شیفت دوم در دانشگاه خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر سید محمد حسین بحرینی اظهار کرد:  در راستای ساماندهی نیروی انسانی شاغل در واحدهای تحت پوشش دانشگاه و به منظور تجمیع و یکپارچه‌سازی اطلاعات صحیح در سیستم جامع پرسنلی سامانه ‌درخواست ‌خدمت ‌به‌صورت ‌شیفت دوم" به نشانی ( اینجا ) راه اندازی شده است.

وی خاطر نشان کرد: براین اساس از این پس ، هر‌گونه درخواست کارکنان واحدهای داخل دانشگاه و یا کارکنان سایر دستگاه‌های دولتی و پرسنل نیروهای مسلح، جهت خدمت به‌صورت شیفت دوم در هر یک از واحدهای تحت پوشش،‌ صرفاً ‌از ‌طریق ‌"سامانه " صورت می گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: کارکنان واحدهای داخل دانشگاه و یا کارکنان سایر دستگاه‌های دولتی و پرسنل نیروهای مسلح که در سال 97 و سپس تا انتهای اردیبهشت ماه 98، نسبت به اخذ مجوز اقدام و در حال حاضر در قالب شیفت دوم در واحدهای تابعه خدمت می‌نمایند، در صورت تقاضای تمدید حضور خود می‌بایست ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ این بخشنامه، نسبت به ثبت درخواست در این سامانه اقدام نمایند.

هرگونه پرداخت به پرسنل شیفت دوم در واحدهای تحت پوشش، صرفاً بر اساس گزارش تهیه شده از سامانه توسط کارگزینی واحدهای مربوطه، میزان ساعت حضور افراد بر اساس گزارش ورود و خروج و پس از تائید مدیر واحد انجام و پرداخت‌های خارج از رویه فوق، فاقد وجاهت قانونی خواهد بود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار