ابلاغ دستورالعمل جدید ارزیابی عملکرد کارکنان موسسات تابع آیین نامه اداری و استخدامی اعضاء غیر هیات علمی

  • PDF

صدرو احکام افزایش حقوق و مزایای کلیه کارکنان دانشگاه در سال 98مدیر سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ابلاغ دستورالعمل ارزیابی عملکرد کارکنان موسسات  تابع آیین نامه اداری و استخدامی اعضاء غیر هیات علمی خبر داد.

دکتر عبداله ریحانی یساولی در گفتگو با وب دا اظهار کرد:در راستای اجرای دستورالعمل ماده 69 آیین نامه اداری و استخدامی اعضاء غیر هیات علمی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی پیرامون ‌ارزشیابی عملکرد مدیران و کارمندان دانشگاه، این دستورالعمل برای سنجش و ارزیابی ميزان تحقق اهداف سازماني و افزايش بهره ‌وري و کيفيت عملکرد کارمندان بر اساس شاخص‌هاي عمومي و اختصاصي سال های آتی توسط رییس دانشگاه به واحدهای تحت پوشش ابلاغ گردیده است.

وی با اشاره به اهمیت انجام صحیح، دقیق و به‌ هنگام ارزیابی عملکرد کارکنان و نقش پر اهمیت رابطین ارزیابی واحدها در این زمینه افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، جلسه آموزشی توجیهی، شیوه اجرای فرآیند و همچنین پاسخگویی به ابهامات و سوالات رابطین ارزیابی عملکرد، برگزار گردید.

دکتر ریحانی اظهار امیدواری کرد: با همکاری و تعامل مدیران و کارکنان واحدهای تحت پوشش، ارزیابی عملکرد سالهای آتی طبق برنامه زمانبندی تدوین شده و در موعد مقرر انجام گردد.

نشانی الکترونیکی می توانند دستوالعمل جدید را از اینجا دریافت کنند.   

                                                                        

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار

IMAGE
خدمات ایثارگرانه مدافعان سلامت ( پنج شنبه, 08 اسفند 1398 )