انتصاب سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حکمی سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را منصوب کرد.

به گزارش وب دا، دکتر سید محمد حسین بحرینی در این حکم ضمن قدردانی از  تلاش های دکتر اعتضاد رضوی در مدت زمان تصدی این مسئولیت و قبول استعفای ایشان، دکتر فریبرز ثمینی استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد را به عنوان سرپرست معاونت آموزشی این دانشگاه منصوب نموده است.

در این حکم آمده است: با عنایت به اینکه توسعه و تحول در حوزه آموزش علوم پزشکی و ایجاد انگیزش در صاحبان فرایند به صورت هدفمند و متناسب با نیاز حوزه سلامت و رعایت استانداردهای علمی و آموزشی به منظور تربیت دانش آموختگان متعهد ، متخصص و کارآمد از اهداف و اولویتهای دانشگاه می باشد . از جنابعالی انتظار می رود با درایت و حسن تدبیر و بهره مندی از نظرات ارزشمند اعضای هیات علمی، دستیاران عزیز، مدیران با تجربه، کارکنان صدیق و خدوم ستاد، دانشکده ها و تمامی مراکز آموزشی ، پژوهشی و درمانی و بکارگیری حداکثری از مشارکت و توانمندی ایشان و ایجاد زمینه ها و بسترهای لازم در این مسیر با حفظ حرمت و کرامت انسانی افراد و مخصوصا همکاران محترم عضو هیأت علمی ، نقش در خور و به سزایی در ارتقاء جایگاه رفیع دانشگاه علوم پزشکی مشهد که امسال در آستانه جشن تاسیس هفتاد سالگی آن هستیم ایفا نمائید .

بی شک تلاش و پشتکار شما فرصتی برای استمرار فعالیتهای مرتبط با حوزه آموزش وتحقق اهداف متعالی دانشگاه و وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی در کلان منطقه 9 و اجرای بند بند اصول تحول در آموزش و حرکت به سمت دانشگاههای نسل چهارم را فراهم خواهد آورد .   

همچنین سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نامه ای ضمن موافقت با استعفای دکتر محمد اعتضاد رضوی ،از تلاشها و زحمات ارزنده و صادقانه ایشان در مدت تصدی مسئولیت معاونت آموزشی دانشگاه قدردانی نموده است.

در این نامه اظهار امیدواری شده است؛ از قابلیتها و توانمندیهای دکتر محمد اعتضاد رضوی در سایر سنگرهای علم و خدمت به آموزش و پژوهش و ارتقاء دانشگاه بهره برداری لازم بشود .

 

 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.