انتصاب مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

تصویب طرح آزمایشی تعطیلی روز پنجشنبه واحدهای ستادی دانشگاه علوم پزشکی مشهدمدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب شد.

به گزارش وب دا، دکتر فاطمه محرری سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه طی ابلاغی دکتر محمد اسماعیل زاده که در سمت مدیر دفتر ریاست دانشگاه مشغول به فعالیت می باشد را به سمت مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه منصوب کرد.

 گسترش فضای معنوی و اخلاقی در دانشگاه،تقویت روحیه نشاط و خودباوری و اخلاق گرایی در دانشجویان،استفاده بهینه از ابزارهای جدید و رسانه ای و رویکرد نوگرایانه در جهت تثبیت ارزشها و نگرش ها،همفکری و همکاری با تشکل ها، کانون ها، شورای صنفی و گروههای مختلف دانشجویی در برنامه ریزی های فرهنگی،برخورد عادلانه و پرهیز از گرایش های سیاسی در همکاری با گروههای مختلف دانشجویی و دانشگاهی و توسعه فعالیت های فرهنگی برای کارکنان و اساتید و استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های موجود از جمله مواردی است که در این حکم به آن تاکید شده است.

 

نظرات  

# سرکار خانم دکتر محرری انسانی والا مقام و صبور در بین پرسنل و روسا هستندرضا هاشم پور 1398-09-14 14:19
با سلام
اول از همه از رفتن خانم دکتر محرری از بیمارستان ابن سینا بسیار ناراحت شدیم ، ایشان مقام صبر والایی دارند و با تامل در کارها و مشورت با افراد متخصص ، امور ریاست بیمارستان را انجام می دادند .
انشا ء الله در هر کجای علوم پزشکی باشند ، منشا خیر و برکت باشند و خداوند ، پشت و پناه ایشان باشد .
با تشکر
رضا هاشم پور
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.