برگزاری آزمون استخدامی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

آزمون جذب نیروی انسانی شرکت های طرف قرار داد دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور 5 هزار و 157 داوطلب برگزار  شد.

معاون توسعه منابع و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه بازدید از مراحل برگزاری این آزمون درگفتگو با وب دا اظهار کرد: این آزمون در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در گروههای مختلف بهداشتی، درمانی و خدماتی برگزار شد.

دکتر حمید رضا اسلامی با بیان اینکه نگهبان، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس تغذیه، پرستار، کارشناس اتاق عمل، کارشناس امور پژوهشی، کارشناس بهداشت خانواده، ماما، کارشناس آزمایشگاه، متصدی امور دفتری و نظافتچی از جمله رشته های شغلی در این آزمون بود خاطر نشان کرد: قرار است در این مرحله 261 نفر از طریق شرکت های طرف قرار داد جذب دانشگاه علوم پزشکی مشهد شوند.

وی با بیان اینکه نتایج اولیه این آزمون تا یک هفته دیگر اعلام خواهد شد تصریح کرد:  علاوه بر کسب نمره قبولی در آزمون کتبی، شرط پذیرفته شدن موفقیت در آزمون های عملی و آمادگی جسمانی خواهد بود.

معاون توسعه منابع و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: پذیرفته شدگان این آزمون در واحدهای زیر پوشش دانشگاه به کار گیری خواهند شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.