انتصاب مدیر دفتر ریاست و دبیر هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

0014.jpg - 13.02 کیلو بایترییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حکمی مدیر دفتر ریاست و دبیر هیات رئیسه این دانشگاه را منصوب کرد.

به گزارش وب دا، دکتر سید محمد حسین بحرینی در این حکم مهندس احمد واسعی را به عنوان مدیر دفتر ریاست و دبیر هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد منصوب نموده است.

پاسخگویی مناسب به ارباب رجوع همراه با رعایت اصل تکریم ،ارتقاء سطح کیفی فعالیتها و ساماندهی برنامه های دفتر ، ملاقاتها و بازدید از واحدهای تابعه ،انجام بهینه و به موقع امور مربوط به مکاتبات دفتر ریاست ،برنامه ریزی جهت ملاقاتهای منظم با مشاورین و معاونین دانشگاه ،برگزاری منظم و برنامه ریزی جلسات هیأت رئیسه و ابلاغ و پیگیری تصمیمات اخذ شده ،برنامه ریزی جلسات منظم و جمع آوری و طبقه بندی نظرات و پیشنهادات اعضای هیأت علمی ، مدیران و کارکنان خدوم دانشگاه و انتقال آن به اینجانب و هیأت رئیسه ،مدیریت فضاهای مشترک ساختمان مرکزی دانشگاه ( قرشی ) و بهینه سازی خدمات به مراجعین  و تعامل نزدیک با مدیران حوزه ریاست با برگزاری جلسات منظم از جمله مواردی است که در این حکم به آن تاکید شده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.