بخشنامه لزوم اخذ شناسه برای کارکنان قراردادی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بخشنامه لزوم اخذ شناسه برای کارکنان قرار دادی این دانشگاه را به تمامی روسا و مدیران واحدهای زیر پوشش ابلاغ کرد.

به گزارش وب دا، دکتر حمید رضا اسلامی اظهار کرد: بر اساس بخشنامه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، پرداخت حقوق سال آینده کارکنان قراردادی منوط به اخذ شناسه برای تمامی کارکنان فاقد شناسه خواهد بود.

وی با بیان اینکه ‌حوزه مدیریت سرمایه انسانی دانشگاه به‌منظور سهولت و تسریع در اخذ شناسه، اقدام به طراحی فرآیند اجرایی مربوطه‌ در بستر سامانه جذب نیروی انسانی دانشگاه نموده است خاطر نشان کرد: از مسئولان کارگزینی واحدها خواسته است ، ضمن اطلاع رسانی آنی به مشمولین به‌منظور تهیه و ارائه مدارک مورد نیاز، نسبت به بارگذاری مستندات مربوطه در سامانه تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 12 اسفند اقدام نمایند.

در این بخشنامه تاکید شده است: برابر قوانین و بخشنامه‌های ابلاغی، پرداخت حقوق کارکنان قراردادی در سال آینده صرفاً در صورت دارا بودن شناسه قراردادی امکانپذیر می‌باشد. لذا با توجه به محدودیت زمانی، حساسیت موضوع و ضرورت اجرای آنی این بخشنامه‌، مسئولیت ناشی از عدم پیگیری و عواقب احتمالی آن، به عهده بالاترین مقام واحد خواهد بود.

شایان ذکر است به استناد بخشنامه‌های فوق الذکر، اخذ شناسه برای تمام کارکنان قراردادی فاقد شناسه (طرح پزشک خانواده، مشاغل کارگری، مشمولین قانون کار) و شماره مستخدم برای تمام کارکنان رسمی، آزمایشی و پیمانی فاقد شماره مستخدم، به منظور پرداخت حقوق در سال آینده الزامی بوده و بر همین اساس دستورالعمل‌های مربوطه متعاقباً و در اسرع وقت ابلاغ خواهد شد.  

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.