چهار اتاق عمل و 40 تخت درمانی به بیمارستان طالقانی مشهد افزوده می شود

  • PDF

رییس مرکز آموزشی پژوهشی درمانی طالقانی از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهدگفت: در برنامه توسعه ای بیمارستان در نظر داریم چهار اتاق عمل، یک درمانگاه با 60 اتاق و 40 تخت درمانی را به مجموعه بیمارستان طالقانی اضافه کنیم.

دکتر محمد وجدانی در گفت‌وگو با وب دا؛ گفت: با توجه به جدید بودن بیمارستان و ساخت این مرکز درمانی تروما بر اساس منویات مقام معظم رهبری، این مرکز در حال رشد و توسعه است؛ که بر این اساس افزوده شدن چهار اتاق عمل در آینده نزدیک به مجموعه را در برنامه داریم.

رییس مرکز آموزشی پژوهشی درمانی طالقانی اظهار داشت: مجموعه درمانگاهی با 60 اتاق و حدود 40 تخت به مجموعه کل بیمارستان افزوده خواهد شد.

وی تاکید کرد: به دنبال سیاست استراتژیک خود بنا داریم تمام واحدهای پشتیبان تروما را در این مرکز ایجاد و بیمارستان طالقانی مشهد را به پشتیبان کاملی در خصوص مرکز جامع تروما تبدیل کنیم تا هیچ بیماری از این مرکز به مراکز دیگر ارجاع داده نشود.

دکتر وجدانی گفت: بیمارستان طالقانی با 220 تخت درمانی در واقع مرکز جامع تروما است؛ که محور مشهد- چناران را به طور کامل پوشش می دهد.

 وی ادامه داد: در فروردین ماه سال جاری وضعیت بیمارستان به نسبت سال قبل بهتر شده و ورودی اورژانس کاهش پیدا کرده است.

دکتر وجدانی تاکید کرد: بیمارستان طالقانی با تمام امکانات خود در خدمت زائرین و مجاورین امام رضا (ع) است و در این ایام پزشک مقیم ارتوپدی، جراحی، جراح مغز و اعصاب، بیهوشی و همکاران طب اورژانس به صورت 24 ساعت به مراجعین خدمات ارائه می دهند.

مخاطبان برای دریافت تصاویر بیشتر به اینجا مراجعه کنند. 

bazdid 28

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار