با حضور رییس دانشگاه، آغاز ساخت درمانگاه شبانه روزی و کلینیک ویژه شهرستان فریمان

  • PDF

با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، کار ساخت درمانگاه شبانه روزی و کلینیک ویژه امام خمینی(ره) شهرستان فریمان آغاز شد.

به گزارش وب دا، این درمانگاه و کلینیک ویژه در محوطه بیمارستان قدیم امام خمینی (ره) و با زیر بنای یک هزار و 700 متر مربع در سه طبقه و با اعتبار 42 میلیارد ریال از محل منابع داخلی وزارت بهداشت ساخته می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد هدف ازساخت این درمانگاه را بالا بردن سطح ارائه خدمات درمانی و تخصصی برای مردم شهرستان و همچنین پاسخ به دغدغه مردم شهر فریمان در خصوص فاصله بیمارستان از شهر عنوان کرد که با پیگیری های مسئولین شهرستان و با مساعدت وزارت بهداشت و درمان احداث و به بهره برداری خواهد رسید. 

دکتر محمد رضا دارابی همچنین در نشست شورای اداری شهرستان فریمان که با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار شد، با بیان اینکه شهرستان فریمان به لحاظ امکانات و توزیع متخصصین در وضعیت مطلوبی قرار دارد خاطر نشان کرد :در ابتدای سال 96 ساخت 13 پروژه عمرانی در این شهرستان آغاز شد که تا کنون 9 پروژه به بهره برداری رسیده است  و در سال 97 هم تکمیل دو پروژه مرکزجامع سلامت شهری شهید میری و مرکز جامع سلامت روستای تقی آباد در دستور کار است.

دکتر دارابی تاکید کرد: حل مشکلات حوزه سلامت باید اولویت نخست تمام مسئولان قرار بگیرد.

گفتنی است: در مراسم آغاز ساخت درمانگاه شبانه روزی و کلینیک ویژه شهرستان فریمان دکتر بحرینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ،دکترقاضی زاده نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی،دکتر احتشام فرمشاور اجرایی ریاست دانشگاه، دکتر پاینده مدیر شبکه بهداشت و درمان  و جمعی از مسئولان محلی نیز حضور داشتند.

 

 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار