عوايد بازارچه خيريه در حاشيه کنگره بين المللي التهاب سيستم عصبي، صرف بازتواني کودکان اوتيسم و معتادان بهبوديافته مي‌شود

  • PDF

چند سازمان‌هاي مردم نهاد و مؤسسه‌ي خيريه‌ي تحت پوشش بهزيستي خراسان رضوي، در حاشيه کنگره بين المللي التهاب سيستم عصبي، يک بازارچه خيريه با هدف کمک به توانمندسازي کودکان مبتلا به اوتيسم و معتادين پاک شده برگزار کردند.

به گزارش وب دا، اين بازارچه که در قالب 20 غرفه داير شده است انواع مصنوعات و آثار دستي مددجويان و برخي محصولات خوراکي و البسه‌ي اسلامي توليد اين نهادهاي اجتماعي را در معرض تماشا و خريد علاقه‌مندان گذاشته است.

بر اسا س تفاهم انجام شده بين هيأت برگزار کننده کنگره اعصاب و بهزيستي خراسان رضوي، مقرر شده عوايد حاصل از فروش غرفه‌هاي اين بازارچه، صرف بازتواني و توانمندسازي رواني عصبي کودکان اوتيسم و معتادان بهبود يافته در مراکز بهزيستي گردد.

در اين بازارچه، برخي مراکز توان بخشي کم توانان ذهني نيز آثار هنري مددجويان‌شان را در معرض ديد علاقه‌مندان قرار داده‌اند.

همچنين عرضه صنايع دستي ترکمن، زيور آلات دست‌ساز، بازي‌هاي تخصصي فکري، محصولات غذايي سنتي و سالم و آثار دستي مددجويان بهزيستي، از ديگر بخش هاي اين بازارچه است.

بازديد و خريد از اين بازارچه به مدت سه روز براي عموم علاقه‌مندان در مقابل درب ورودي دانشکده‌ي پزشکي واقع در پرديس دانشگاه فردوسي و علوم پزشکي مشهد داير است.

سومين کنگره بين المللي  التهاب سيستم عصبي و سومين فستيوال دانشجويي علوم اعصاب، 21 تا 23 خرداد در اين دانشکده در حال برگزاري است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار