رییس دانشگاه: شهرستان خواف مظهر وحدت شیعه و سنی است

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه چند تن از معاونین ، مدیران ، فرماندار شهرستان ،ائمه جماعت ،نماینده مجلس ودیگر مسئولین،ضمن حضور دراولین مجمع خیرین سلامت از شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواف و بیمارستان  22 بهمن  بازدید  کرد.

به گزارش وب دا، دکتر دارابی با اشاره به موقعیت استراتژیک خواف اظهار کرد: این شهرستان مظهر وحدت عزیزان شیعه و سنی است که درکنار هم به رسیدگی به امورمی پردازند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه به صورت مستقیم در جریان مسائل و مشکلات حوزه سلامت شهرستان خواف قرار گرفته است خاطر نشان کرد: دانشگاه مشهد  نگاه  وِیژه ای به این شهرستان دارد  کما اینکه ، نسبت به جمعیت ، نیروی متخصص بیشتری در این شهرحضور دارند.

وی افزود: تا پایان ماه  جاری  در توزیع نیروی انسانی سهم بیشتری از  پرستار ومتخصصین طب اورژانس،جراح وارولوژی  به شهرستان اختصاص یافته است و همچنین تا چند ماه آینده یک دستگاه آمبولانس نیزبه  اورژانس های پیش بیمارستانی اضافه  میگردد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از  تکمیل پروژه های بالای  70 درصد  توسط دانشگاه  تا آخر سال و همچنین ساخت یک درمانگاه شبانه روزی در شهرستان سنگان به همت خیرین خبر داد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.