کمک دو میلیارد ریالی خانواده نیک اندیش کاشمری به حوزه سلامت این شهرستان

  • PDF

کمک  700 میلیون ریالی خیر سلامت  به بیمارستان ولی عصر ( عج ) بردسکنمدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر از کمک دو میلیارد ریالی خیر سلامت،  به مجمع خیرین سلامت این شهرستان خبر داد.

دکتر محمدجواد یزدانی اظهار کرد: خانواده نیک اندیش ستوده منش در اقدامی خداپسندانه مبلغ دو میلیارد ریالی به یادبود پدرو مادر مرحومشان  به مجمع خیرین سلامت شهرستان کاشمر اهدا نمودند.

وی خاطر نشان کرد: بنا به درخواست این خانواده و پیشنهاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر با توجه به بهسازی فضای فیزیکی جدید اورژانس بیمارستان شهید مدرس(ره) کاشمر و نیاز مبرم به یک دستگاه هواساز جهت این بخش، با موافقت این خانواده نیک اندیش یک دستگاه هواساز به ارزش یک میلیارد و سیصد میلیون ریال خریداری و در این بخش نصب گردید.

وی افزود: با پیگیری این خانواده، همچنین مبلغ هفتصد میلیون ریال صرف خرید دو دستگاه همودیالیز از محل هیات امنای صرفه جویی ارزی با ارز دولتی خریداری شد و به بیمارستان شهید مدرس(ره) اهدا شد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.