شمیم عطر و بوی بارگاه منور رضوی در بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان پیچید

  • PDF

خادمان آستان قدس رضوی با حضور در بیمارستان حضرت زهرا(س) به نیت شفای بیماران ، دل‌های مشتاقان را به عطر حریم رضوی متبرک کردند و پیام رأفت شمس الشموس را به بیماران و کادر درمان بیمارستان رساندند.

به گزارش وب دا، در این حرکت معنوی گروهی از خادمین حرم حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)  با پرچم متبرک حرم مطهر رضوی در بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان حاضر شدند و به مدیحه سرایی و قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) پرداختند.

خادمین بارگاه منور رضوی ضمن قرائت آیه شریفه امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء در میان مسئولین شهرستانی و مسئولین بیمارستان که به استقبال آنها آمده بودند از درگاه خداوند متعال طلب شفای عاجل بیماران را طلب کردند و به کارکنان بیمارستان که این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند خداقوت گفتند.

در ادامه یکی از خادمان رضوی با حضور در بخش اطلاعات بیمارستان ،پیام امام مهربانی ها را از این طریق به گوش بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان رساند و برای پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بخش درمان آرزوی سلامتی و تندرستی کرد .

در پایان غذای متبرک استان قدس رضوی به سلف بیمارستان جهت توزیع بین بیماران و کارکنان بیمارستان تحویل شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.