«چهارمین همایش بین المللی التهاب سیستم عصبی» اسفند ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، این همایش یکی از بزرگترین نشست های بین المللی علمی کشور در حوزه علوم اعصاب پایه و بالین است که به همت گروه علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مشهد با همکاری دانشگاه مونستر آلمان طی روزهای  14 و 15 اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

این همایش در محورهای مالتیپل اسکلروزیس / صرع و اختلالات تشنجی / صدمات مغزی متعاقب تروما (TBI) / نوروفیزیولوژی درد / اختلالات عصبی-ماهیچه ای / سلول های بنیادی عصبی و پزشکی بازساختی / نوروژنتیک با حضور  اساتید ایرانی و خارجی، دانشجویان، پژوهشگران، شرکت های دانش بنیان و سایر علاقه مندان برگزار می شود.

علاقمندان تا 15 بهمن می توانند با مراجعه به تارنمای http://cong-neuroinflammation.mums.ac.ir/fa نسبت به ارسال چکیده مقاله اقدام نمایند.

بررسی عوامل تاثیرگذار بر التهاب سیستم عصبی و جدیدترین یافته های تحقیقاتی در مورد التهاب عصبی، یافتن روش های نوین و کاربردی جهت تحقیقات ،آشنایی با ارتباط بین التهاب عصبی و بیماری های حاد و مزمن،آشنایی با تاثیرات التهاب عصبی بر بیماران بستری شده در بخش مراقبت های ویژه،دست یافتن به جدیدترین روشهای درمانی جهت غلبه بر التهاب عصبی،ارتباط بین صرع و التهاب عصبی و ایجاد یک نگرش علمی به التهاب عصبی از جمله اهداف این همایش به شمار می رود.

00031.jpg - 500.81 kB

اطلاعات تماس سامانه خبری وبدا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image