با حضور وزیر بهداشت، افتتاح 160 پروژه در مناطق زیر پوشش دانشگاه

  • PDF

همزمان با میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع)، با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، 160 پروژه  بهداشتی، درمانی و خدماتی به طور همزمان در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد به بهره برداری می رسد.

به گزارش وب دا، مجتمع آموزشی، پژوهشی، بهداشتی، درمانی، فرهنگی و رفاهی برج سپید، مرکز مدیریت بحران و فوریت های پزشکی، دانشکده طب سنتی، کلینیک های ویژه، بلوک های زایمان، مراکز شیمی درمانی و غربالگری سرطان، مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، محل زیست پزشک،پایگاه های سلامت شهری از جمله طرح هایی است که قرار است با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری برسد.

این طرح ها در بیشتر مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد از جمله مشهد، تایباد، گلبهار، خواف، سرخس، کلات، کاشمر، قوچان و باخرز به بهره برداری می رسد.

برای اجرای این طرح ها بیش از یک هزار میلیارد ریال هزینه شده است.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از عموم دانشگاهیان دعوت کرد، در مراسم بهره برداری از این پروژه ها که روز چهارشنبه همزمان با میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع) در مجتمع آموزشی، پژوهشی، بهداشتی، درمانی، فرهنگی و رفاهی برج سپید از ساعت 9 صبح برگزار می شود شرکت کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.