پیشرفت 70 درصدی پروژه بیمارستان شهید هاشمی نژاد

  • PDF

پیشرفت 45 درصدی پروژه بیمارستان هاشمی نژاد مشهدرییس بیمارستان شهید هاشمی نژاد از پیشرفت 70 درصدی پروژه جدید این مرکز خبر داد و اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است این طرح نیمه نخست امسال به بهره برداری برسد.

دکتر موسوی در حاشیه بازدید رییس دانشگاه و جمعی از مدیران این مرکز در گفتگو با وب دا اظهار کرد:این پروژه با زیر بنای 40 هزار متر مربع و در قالب ۴۰۰ تخت بستری و در شش طبقه در حال اجراست.

وی خاطر نشان کرد: در این پروژه  تمامی بخش های مورد نیاز منطقه از جمله زنان، اطفال،داخلی، اعصاب، اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، داخلی مغز و اعصاب و کت لب در آن در نظر گرفته شده است.

رییس بیمارستان شهید هاشمی نژاد افزود: در پروژه بیمارستان شهید هاشمی نژاد ۱۳ اتاق عمل طراحی شده است که دو اتاق عمل اختصاص به زنان دارد.

دکتر  موسوی، استاندارد شدن فضای بیمارستان، افزایش ۹۰ تا ۱۰۰ متر برای هر تخت بستری، افزایش ۷۰ تخت بستری، افزایش تعداد اتاق های عمل، ایجاد بخش آنژیوگرافی قلب و افزایش چارت تشکیلاتی از جمله ویژگی های بارز پروژه جدید بیمارستان شهید هاشمی نژاد برشمرد.

وی تصریح کرد: از اواخر سال گذشته برنامه ریزی و پیگیری تجهیز این پروژه نیز آغاز شده است و بر اساس برنامه زمان بندی شده نیمه نخست امسال به بهره برداری می رسد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.