با حضور وزیر بهداشت؛ افتتاح تالار شهید هاشمی نژاد بیمارستان امام رضا(ع) مشهد

  • PDF

 با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، تالار اجتماعات شهید هاشمی نژاد مرکز آموزشی پژوهشی درمانی امام رضا(ع) به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا، تالار شهید هاشمی نژاد با ظرفیت 145 نفر و قابلیت افزایش تا 250 نفر به منظور برگزاری نشست های عمومی و تخصصی با قابلیت ارائه بحث و گفتگو، سیستم رای گیری و مانیتور بازسازی و مجهز به سیستم های صوت و تصویر  به بهره برداری رسید.

این تالار در طبقه دوم مجموعه آموزشی بیمارستان امام رضا(ع)  با هزینه ای حدود 20 میلیارد ریال به بهره برداری رسید و نخستین جلسه رسمی آن با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، معاونین و روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار شد.

این تالار پیش از این به صورت سالن همایش بود و حدود 50 سال  از ساخت آن می گذشت و در حال حاضر با تغییر کاربری آن به سالن کنفرانس بزرگترین و مجهزترین سالن کنفرانس در دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

سیستم کنفرانس اتوتراکینگ، سیستم تصویربرداری فول اچ دی، سیستم اتوماسیون تصویر همراه با ویدئو کنفرانس از دیگر قابلیت های این تالار است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.