با حضور وزیر بهداشت، افتتاح 160 پروژه عمرانی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

اعلام حمایت بیش از پیش خانواده بزرگ دانشگاه از  وزير بهداشتهمزمان با میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع)، با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ۱۶۰ پروژه  بهداشتی، درمانی و خدماتی به طور همزمان در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا، این پروژه ها به صورت همزمان در مجتمع آموزشی، پژوهشی، بهداشتی، درمانی، فرهنگی و رفاهی (برج سپید) دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، استاندار خراسان رضوی، جمعی از مدیران و مسئولان کشوری، استانی و دانشگاهی به بهره برداری رسید.

مجتمع آموزشی، پژوهشی، بهداشتی، درمانی، فرهنگی و رفاهی برج سپید، مرکز مدیریت بحران و فوریت های پزشکی، دانشکده طب سنتی، 3کلینیک ویژه،2 بلوک زایمان،2 مرکز شیمی درمانی و غربالگری سرطان، 44 مرکزخدمات جامع سلامت شهری و روستایی، 47محل زیست پزشک و ماما ،19پایگاه سلامت شهری و دو آزمایشگاه مرکزی از جمله طرح هایی بود که با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی  در زیر بنای 60 هزار متر مربع به بهره برداری رسید.

این طرح ها در بیشتر مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد از جمله مشهد، تایباد، گلبهار، خواف، سرخس، کلات، کاشمر، قوچان و باخرز با هزینه ای بیش از یک هزار میلیارد ریال  به بهره برداری رسید.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار