مراسم تکریم و معارفه مدیر امور مالی دانشگاه برگزار شد

  • PDF

 مراسم تکریم و معارفه مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور دکتر دارابی؛ رئیس دانشگاه، جمعی از اعضای هیات رئیسه و مدیران حوزه های مختلف دانشگاه برگزار شد.

 به گزارش وب دا؛ در ابتدای این مراسم رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: این مراسم برای قدردانی از خدمات هشت ساله آقای سبحانی در مدیریت امور مالی دانشگاه و خدمات آقای وزیری در قسمت های مختلف دانشگاه و ادامه مسیر در مدیریت امور مالی می باشد؛ چرا که هر دوی این خدمتگزاران تلاش خود را در قسمت های جدید دانشگاه ادامه خواهند داد.

دکتر محمد رضا دارابی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد با 27 هزار نیرو یکی از بهترین مکان های اداری کشور به شمار می رود؛ زیرا محیطی است که علاوه بر فرموده امام(ره) که دانشگاه را کارخانه انسان سازی دانستند ارائه دهنده خدمات درمانی، بهداشتی و ... نیز می باشد.

 وی بیان داشت: این دانشگاه علاوه بر تربیت نیرو، در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی خدمات بسیاری را در ارتباط با مردم در بحث بهداشت و درمان ارائه می دهد که قابل توجه می باشد.

وی افزود: حوزه معاونت توسعه از حوزه هایی است؛ که همه قسمت های دانشگاه با آن سروکار دارند و مدیریت های مختلف در این معاونت از جمله امور مالی، نیروی انسانی، تحول اداری، فنی و پشتیبانی نشان از اهمیت این معاونت دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ؛ معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه را یکی از معاونت های مهم و اثر گذار در دانشگاه دانست و بیان داشت: این هنر بسیار بزرگی است که معاونت توسعه بتواند منابع را در اختیار همگان در دانشگاه قرار دهد و نیازها را میان واحدهای مختلف دانشگاه جابه جا کند.

دکتر دارابی به برخی مشکلات موجود در دانشگاه اشاره کرد و افزود: مدیریت مالی باید تلاش کند تا در پرداخت اسناد نیازسنجی کرده و ببیند نیاز کدام قسمت بیشتر است و بر این اساس منابع را در میان اعضای دانشگاه جابه جا کند؛ به نحوی که بتوان با مدیریت بحران و دیدن حوزه های اورژانسی به موفقیت بیشتری دست پیدا کرد.

وی ارائه خدمات درجه یک از سوی اورژانس بیمارستانی و پیش بیمارستانی را دارای اهمیت دانست و بیان داشت: اورژانس ها خط اول درمانی در مراکز درمانی به شمار می روند و اگر بتوان کاری کرد که خدمات ارائه شده در این قسمت در بهترین نوع خود ارائه شود رضایت خداوند و مردم را به دنبال خواهد داشت.

دکتر دارابی، خدمت به مردم در حوزه بهداشت و درمان را موهبتی الهی دانست که نصیب هر کسی نمی شود  و بیان داشت: خدمت در این مکان بر اساس شایستگی ها و لیاقت ها به دست می آید و تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه در هر رتبه و رده شغلی در این موفقیت سهیم می باشند.

وی واگذاری مسئولیت ها در هنگام پایان خدمت را در صورت رضایت از تلاش انجام شده قابل توجه دانست و بیان داشت: باید تلاش کنیم تا در زمان واگذاری مسئولیت ها از عملکرد خود راضی باشیم و بدانیم پستی را که امروز در دست داریم به زودی واگذار خواهیم کرد و باید از این فرصت کوتاه خدمت استفاده کنیم.

پیش از سخنان رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد،معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ضمن در جریان دانستن معاونت توسعه در همه قسمت های دانشگاه، گفت: حوزه توسعه مانند ریلی است که قطار دانشگاه را از روی خود عبور می دهد و هر اندازه این ریل گذاری بهتر انجام شود موفقیت بیشتری نصیب دانشگاه می شود.

دکتر بحرینی، حوزه توسعه را خدمتگزار دانشگاه دانست و بیان داشت: مدیریت امور مالی دانشگاه به مدت چهار سال درجه مقبولیت بدون شرط را از سوی وزارت بهداشت دریافت کرده است که این نشان از موفقیت این بخش دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: حضور آقای وزیری فصل مشترکی میان حوزه معاونت توسعه و ریاست دانشگاه ایجاد خواهد کرد و این اطمینان وجود دارد که حضور فرد با تجربه و پر انرژی مانند ایشان بتواند راه ما در مدیریت مالی را به خوبی ادامه دهد.

 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار