دانشگاه علوم پزشکی مشهد، میزبان نشست مدیران و کارشناسان بودجه قطب 9 کشور

  • PDF

 نشست مدیران و کارشناسان بودجه دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی قطب 9 کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش وب دا، این نشست با حضور معاونین مدیر کل بودجه وزارت بهداشت، دکتر بحرینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و جمعی از کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی به مدت دو روز در مشهد در حال برگزاری است.

مدیر برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه این نشست  در گفتگو با وب دا اظهار داشت: در سال های اخیر روش و رویکرد بودجه ریزی در کشور تغییر یافته و بر اساس بودجه ریزی بر مبنای عملکرد اجرا می شود که  در این میان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و به تبع آن دانشگاه های علوم پزشکی پیشرو سازمان های دولتی هستند.

اسکندری خاطر نشان کرد : در این روش هزینه ها با فعالیت ها لینک شده و می توان بر اساس آن قیمت واقعی و هزینه تمام شده خدمات را احصاء نمود.

وی تصریح کرد: در این کارگاه دو روزه که با حضور مدیران و کارشناسان بودجه قطب 9 کشور و با همکاری دفتر بودجه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود دو موضوع بودجه ریزی بر مبنای صفر و بودجه ریزی بر مبنای عملکرد مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار