پرداخت بخشی از پاداش پایان خدمت بازنشستگان دانشگاه های علوم پزشکی در آینده نزدیک

  • PDF

مدیر کل مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، از پرداخت بخشی از مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان دانشگاه های علوم پزشکی کشور تا دو هفته آینده خبر داد.

دکتر مسعود ابوالحلاج در حاشیه همایش مدیران بودجه دانشگاه های علوم پزشکی کشور که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مدت دو روز 11 و 12 مهر ماه برگزار شد، خاطر نشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته، 300 میلیارد تومان اعتبار به منظور پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان دانشگاه های علوم پزشکی کشور اختصاص یافته است که با تخصیص بخشی از آن تا دو هفته آینده، پرداخت به بازنشستگان نیز آغاز خواهد شد.

وی تاکید کرد: در سال جاری تمام تلاش این است که با تفاهم نامه هایی که منعقد شده است تمامی منابع مالی دانشگاههای علوم پزشکی کشور محقق شود.

مدیر کل مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: با اقدامات انجام شده در حال حاضر حجم زیادی از بدهی های دارویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور را از محل اوراق و منابع نقدی که از سازمان های بیمه گر دریافت شد ،تسویه شده است.

دکتر ابوالحلاج با اشاره به نشست مدیران مالی و بودجه دانشگاه های علوم پزشکی کشور، اظهار داشت: در این نشست در خصوص نحوه پرداخت ها، تعهدات و مشکلات مالی دانشگاه ها بحث و تبادل نظر شد و تدابیر نیز در این زمینه ها اتخاذ گردید.

وی تصریح کرد: 70 دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی در کشور فعال است که گاها ممکن است اطلاعات به موقع به وزارت بهداشت نرسد و برگزاری این سمینار فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات به شمار می رود.

مدیر کل مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار امیدواری کرد: با برگزاری این نشست و برنامه ریزی مناسب بتوانیم پشتیبان خوبی برای برنامه تحول نظام سلامت باشد تا بتوانیم خدمات مناسبی را به مردم ارائه دهیم.

 مخاطبان برای دریافت تصاویر این گزارش می توانند به اینجا مراجعه کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار