معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه؛ استفاده از تولیدات داخلی باید در دستور کار قرار بگیرد

  • PDF

عملکرد معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در فصل بهارمعاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه استفاده از تولیدات داخلی باید در دستور کار قرار بگیرد، گفت:تا وقتی که کالای ایرانی است نباید به دنبال استفاده از کالای خارجی برویم.

به گزارش وب دا، دکتر بحرینی در نشست خبری پانزدهمین نمایشگاه پزشکی، دندانپزشکی، تجهیزات و صنایع وابسته  اظهار داشت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری درخصوص نامگذاری سال، باید استفاده از کالای ایرانی در دستور کار ما قرار بگیرد.

وی گفت: تجهیزات پزشکی بعد از تجهیزات نظامی پرسودترین بخش است که در حاشیه تمام نمایشگاه ها می توان به بیان ایده های تازه و جدید از سوی شرکت های ارائه دهنده کالا و محصولات  پرداخت.

دکتر بحرینی با بیان اینکه باید تلاش کنیم کالای با کیفیت در کشور تولید کنیم، افزود: تا وقتی که کالای ایرانی  با استانداردهای کامل باشد نباید به دنبال استفاده کالای خارجی برویم.

وی تصریح کرد:می توانیم با تلاش و پشتکار جدی زمینه رشد و تولید تجهیزات ایرانی را فراهم کنیم ودر همین  راستا در قبال کشورهای پیشرفته در دنیا در زمینه تولیدات داخلی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

گفتنی است؛ پانزدهمین نمایشگاه پزشکی، دندانپزشکی، تجهیزات و صنایع وابسته  در فضای دو هزار و پانصد متر مربع 19 الی 22 مهر ماه  با حضور 70شرکت داخلی و خارجی نیز با حضور نمایندگان فروش کشورهای تایوان،هنگ کنگ،ترکیه،آلمان و چین برپا  می شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار