بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریمان

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در شهرستان فریمان، از پروژه های عمرانی در حال ساخت این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش وب دا،دکتر بحرینی به همراه محمدرضا وزیری مدیر مالی دانشگاه و مهندس رحیمی مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه به منظور بازدید از روند اجرای پروژه های در حال ساخت شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریمان از این شبکه بازدید کردند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در شهرستان فریمان از پروژه های در حال ساخت،ستاد مرکز بهداشت ،درمانگاه شبانه روزی و کلینیک ویژه امام خمینی (ره)،مرکز جامع سلامت شهری شهید میری و مرکز جامع سلامت روستای تقی آباد بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفت.

دکتر محمدعلی پاینده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریمان در جریان این بازدید گزارشی از اقدامات انجام گرفته در خصوص ساخت این پروژه ها و وضعیت پیشرفت آنها ارائه داد.

دکتر بحرینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در پایان روند ساخت و پیشرفت پروژه ها را مطلوب دانست و عنوان کرد: تلاش می شود تا پایان سال 97، کار ساخت و تجهیز سه مرکز جامع سلامت شهری شهید میری ،مرکز جامع سلامت روستای تقی آباد و مرکز جامع سلامت روستای کته شمشیر به پایان برسد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار