معاون توسعه مدیریت و منابع : خدمات رسانی به مردم سرلوحه تمام فعالیت های دانشگاه است

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه خدمات رسانی مطلوب و بهینه سرلوحه تمام فعالیت های دانشگاه است اظهار کرد: تمامی اعضای خانواده دانشگاه از بالاترین سطوح تا دیگر گروه ها تلاش می کنند تا کیفیت و کمیت خدمات را ارتقاء دهند.

به گزارش وب دا، دکتر بحرینی در مراسم آغاز به کار همایش جایزه ملی تعالی منابع سازمانی که در شهرک دانش و سلامت برگزار شد با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی به گروه های مختلفی خدمات رسانی می دهد و از تنوع زیادی برخوردار است خاطر نشان کرد: تنوع خدمات رسانی که در دانشگاه های علوم پزشکی ایران  وجود دارد در  هیچ کجای دنیا دیده نمی شود و این امر مسئولیت افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند را دو چندان می کند.

وی با بیان اینکه منابع فیزیکی، مالی و نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد محدود است خاطر نشان کرد: زمانی می توان از منابع فیزیکی و مالی به شکل مطلوبی استفاده کرد که نیروی انسانی آمادگی و انگیزه کافی را داشته باشند و باید برای رسیدن به آن تلاش کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان  اینکه این معاونت در زمینه ارتقاء توانمندی های پرسنل در رده ها و تخصص های مختلف تلاش زیادی می کند و در این زمینه از تمامی ظرفیت های دانشگاه استفاده می شود خاطر نشان کرد: در حال حاضر 375 نوع پست سازمانی در دانشگاه وجود دارد که برای تمامی این گروه ها برنامه ریزی های جدی به منظور آموزش و ارتقاء دانش صورت گرفت.

دکتر بحرینی با اشاره به اینکه در سال های اخیر دوره های آموزشی متنوعی با استفاده از اساتید درون و برون دانشگاهی برای گروه های مختلف دانشگاه برگزار شده است خاطر نشان کرد: دوره های آموزشی به صورت مستمر توسط رییس دانشگاه پایش می شود و تمامی معاونت های دانشگاه نیز در ا ین زمینه با معاونت توسعه هماهنگ هستند.

وی تاکید کرد: به طور حتم توانمند سازی نیروی انسانی در دانشگاه در نهایت به ارتقاء کیفی خدمات منجر می شود و تمام تلاش این است که در این زمینه موفق عمل شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار