پیشرفت 60 درصدی پروژه جدید بیمارستان شهید هاشمی نژاد

  • PDF

رییس بیمارستان شهید هاشمی نژاد از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد از پیشرفت 60 درصدی پروژه جدید بیمارستان هاشمی نژاد خبر داد.

دکتر سید محمد موسوی در حاشیه بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از روند ساخت بیمارستان شهید هاشمی نژاد در گفتگو با وب دا اظهار کرد: این پروژه با زیر بنای 30 هزار متر مربع و در قالب 400 تخت بستری و در شش طبقه در حال اجراست و در صورت استمرار تامین منابع مالی اوایل سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی خاطر نشان کرد: در این پروژه  تمامی بخش های مورد نیاز منطقه از جمله زنان، اطفال،داخلی، اعصاب، اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، داخلی مغز و اعصاب و کت لب در آن در نظر گرفته شده است.

رییس بیمارستان شهید هاشمی نژاد افزود: در پروژه بیمارستان شهید هاشمی نژاد ۱۳ اتاق عمل طراحی شده است که دو اتاق عمل اختصاص به زنان دارد.

دکتر  موسوی، استاندارد شدن فضای بیمارستان، افزایش ۹۰ تا ۱۰۰ متر برای هر تخت بستری، افزایش ۷۰ تخت بستری، افزایش تعداد اتاق های عمل، ایجاد بخش آنژیوگرافی قلب و افزایش ۲.۵ برابری چارت تشکیلاتی از جمله ویژگی های بارز پروژه جدید بیمارستان شهید هاشمی نژاد برشمرد.

در این بازدید، دکتر بدیعی معاون درمان دانشگاه، دکتر بحرینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و جمعی از مدیران این حوزه ، رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد راه همراهی می کردند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار