انتصاب رییس دانشکده توانبخشی و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

انتصاب اعضا ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندانرییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حکمی، رییس دانشکده توانبخشی و پیراپزشکی دانشگاه را منصوب نمود.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این حکم ضمن قدردانی از دکتر علی فیضی لائین، دکتر محمد خواجه دلویی را به عنوان رییس دانشکده توانبخشی و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب نموده است.

در این حکم با اشاره به وجود ظرفیتهای بالای علمی موجود در دانشکده توانبخشی و پیراپزشکی بر استفاده از توانمندیهای اعضای هیات علمی و کارکنان ، با درایت و برنامه ریزی مناسب و همچنین تعامل مثبت و سازنده با دانشجویان تاکید شده است.

رعایت استانداردهای آموزشی و پژوهشی به منظور تربیت دانش آموختگان متعهد، متخصص و کارآمد ،توجه ویژه به حوزه آموزش و بکارگیری روشهای نوین آموزشی و حرکت به سوی دانشگاه نسل سوم و کارآفرین با ساماندهی و حمایت ویژه از پژوهش و فناوری پژوهش محور،برنامه ریزی برای اجرای گام به گام طرح تاسیس دانشکده توانبخشی، تلاش برای تقویت و تاسیس مقاطع تحصیلات تکمیلی و واگذاری دوره های کارشناسی به سایر دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در قطب،اجرای دقیق و عادلانه قوانین توانمندسازی، پایش و نگهداشت اعضای هیات علمی ،ایجاد انگیزه، افزایش نشاط و تحرک حقیقی در دانشجویان دانشکده و جلب مشارکت همه ایشان در راستای تحقق اهداف دانشگاه،هم افزایی و تعامل سازنده با سایر دانشکده ها خصوصا دانشکده پزشکی و حوزه های خدمات سلامت  و تاکید بر  حضور منظم، انضباط کاری و اخلاق حرفه ای در سطح مدیران، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان از جمله مواردی است که در این حکم به آن تاکید شده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار