رونمایی از سامانه بانک مدرسان دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از سامانه بانک مدرسان رونمایی شد.

به گزارش وب دا؛ مدیرسرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، با اشاره به توجه و تاکید ویژه رییس دانشگاه بر مقوله آموزش کارکنان اظهار داشت:  در راستای تحقق سیاست‌های دولت در خصوص پیاده‌سازی دولت الکترونیک و در چارچوب برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پروژه شناسائی مدرسان داخل و خارج دانشگاه و ایجاد بانک جامع اطلاعات از تخصص، توانمندی‌ و قابلیت‌‌های آنان در دستور کار اداره آموزش و توسعه کارکنان این مدیریت قرار داشت و رو‌نمایی از بانک مدرسان، نتیجه فعالیت‌های کارشناسان مرتبط با این پروژه است.

دکتر عبداله ریحانی یساولی، ضمن اشاره به تاکید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه بر توجه به مقوله اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت مدرسان داخل دانشگاه گفت:بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، اکنون شناسایی و بررسی امکان استفاده از قابلیت و توانمندی همکاران داخل دانشگاه که دارای صلاحیت فنی مورد نیاز هستند از طریق سامانه مذکور با ایجاد صرفه جویی و سهولت و صحت مناسب، قابل پیگیری است.

وی ابراز امیدواری نمود با راه اندازی این سامانه، اهداف پیش بینی شده در طراحی آن محقق گردیده و شاهد استفاده بیشتر از پتانسیل، مهارت‌ و دانش در آموزش‌های ضمن خدمت باشیم.

مدرسان  سامانه

مدرسان  سامانه

مدرسان  سامانه

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار