افتتاح پایگاه ورزش های همگانی بانوان دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

مدیر تربیت بندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از افتتاح پایگاه ورزش های همگانی بانوان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با هدف ارتقای سلامت بانوان شاغل خبرداد.

عباس چمنیان در گفت و گو با وب دا در آیین افتتاحیه پایگاه ورزش های همگانی بانوان دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت:این پایگاه ورزشی درراستای ارتقای سلامت بانوان شاغل و همچنین بالا بردن کارآیی و توسعه سلامت آنان به بهره برداری رسید.

وی افزود: تجهیز امکانات این ورزشگاه به بانوان این فرصت را می دهد تا در رشته های والیبال،بسکتبال،دوچرخه سواری،بدمینتون و تنیس در ساعات اداری و ساعات غیراداری به صورت انفرادی و گروهی با یکدیگر به رقابت بپردازند.

مدیر تربیت بندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه برای ساخت این مجموعه تلاش شد از تمام استاندارد های روز دنیا استفاده شود، گفت: طی هماهنگی های صورت گرفته، 20میلیون تومان هزینه برای آماده سازی محیط صرف شد.

همچنین در ادامه کاظم رحیمی،جانشین رییس کمیته امور ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت:یک ضرورت است که بانوان با فراغ بال و آسوده خاطر به فعالیت ورزشی بپردازند.

وی افزود: در ادامه فعالیت ها این برنامه را در دستور کار داریم که خانواده همکاران دانشگاه علوم پزشکی نیز از این محیط ها استفاده کنند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.