تصویب طرح آزمایشی تعطیلی روز پنجشنبه واحدهای ستادی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

دبیر هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تصویب طرح آزمایشی تعطیلی روز پنجشنبه در واحدهای ستادی این دانشگاه خبر داد.

دکتر اسماعیل زاده در گفتگو با وب دا با بیان اینکه طرح تعطیلی روزهای پنجشنبه از دی ماه سال گذشته به صورت پایلوت در دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اجرا در آمده است اظهار کرد: بنا به درخواست مکرر همکاران شاغل در واحدهای ستادی، انجام نظر سنجی های متعددو بررسی جنبه های مختلف آن ، این طرح در آخرین نشست هیات رییسه به تصویب رسید.

وی با تاکید بر اینکه تعطیلی روز های پنجشنبه به صورت پایلوت از اول مرداد الی دی ماه سال جاری در واحدهای ستادی اجرا خواهد شد و تداوم آن منوط به انجام بررسی و ارزیابی عملکرد دراین مدت خواهد بود تصریح کرد:  به طور حتم دو روز تعطیلی در هفته (پنج شنبه و جمعه )می تواند تاثیر مثبتی در روحیه وکارایی کارکنان داشته باشد ، کما اینکه دانشگاه های تیپ یک به جز مشهد تعطیلی روزهای  پنج شنبه را از گذشته به اجرا در آورده بودند.

وی افزود: این طرح مربوط به بخش های ستادی دانشگاه می باشد و کلیه بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی به خدمات رسانی  طبق روال گذشته در تمام ایام هفته ادامه داده و مشمول این قانون نخواهند بود.

دکتر اسماعیل زاده با بیان اینکه با اجرای این طرح حدود  یک ساعت به ساعت کاری سایر روزهای هفته اضافه خواهد شد. افزود: معاونین دانشگاه میتوانند حسب نیاز حوزه خود ،در دوره اجرای آزمایشی برخی واحد ها را مستثنی نمایند

مدیر دفتر ریاست ودبیر هیات ریسه دانشگاه  اظهار امیدواری کرد: با  اجرای این طرح  که خواسته اکثریت کارکنان دانشگاه بوده شاهد رشد روزافزون کیفیت خدمات دانشگاه و ارتقا روحیه نشاط و شادابی در همکاران باشیم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.