فراخوان جذب نیرو شیفت دوم در روابط عمومی دانشگاه

  • PDF

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نظر دارد به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی خود، از میان همکاران شاغل در واحدهای دانشگاه، جذب نیرو در قالب شیفت دوم داشته باشد. 

بر اساس این اطلاعیه، جذب نیرو در قالب شیفت دوم به منظور فعالیت در پایگاه خبری وب دا و واحد سمعی بصری روابط عمومی دانشگاه خواهد بود و بر این اساس علاقمندان متبحر در زمینه تصویربرداری، گزارشگری و تدوین گری می توانند در قالب شیفت دوم با مدیریت روابط عمومی همکاری داشته باشند.

همکارانی که به صورت حرفه ای در زمینه تصویربرداری و تدوین گری فعالیت می کنند می توانند درخواست خود را تا تاریخ 20 مردادماه 1398به روابط عمومی دانشگاه به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند و در صورت داشتن سوال احتمالی می توانند از طریق شماره تلفن 38049479 تماس حاصل نمایند.

ارسال درخواست به منزله پذیرش افراد نیست و علاقمندان پس از گزینش و بررسی توانمندی های مهارتی در روابط عمومی دانشگاه به کار گرفته می شوند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.