بخشنامه اجرای مرحله نهایی ارزیابی عملکرد کارمندان سال 1398

  • PDF

مدیر سرمایه انسانی دانشگاه  علوم پزشکی مشهد از ابلاغ بخشنامه اجرای مرحله نهایی ارزیابی عملکرد کارمندان سال 1398 براساس دستورالعمل ارزیابی عملکرد کارمندان موسسات  تابع آیین نامه اداری و استخدامی اعضاء غیر هیات علمی خبر داد.

دکتر عبدالله ریحانی در گفتگو با وب دا اظهار کرد: در راستای اجرای دستورالعمل ماده 69 آیین نامه اداری و استخدامی اعضاء غیر هیأت علمی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی پیرامون ‌ارزشیابی عملکرد مدیران و کارمندان دانشگاه، این دستورالعمل برای سنجش و ارزیابی ميزان تحقق اهداف سازماني و افزايش بهره ‌وري و کيفيت عملکرد کارمندان بر اساس شاخص‌هاي عمومي و اختصاصي سال های آتی به واحدهای تحت پوشش ابلاغ گردیده است.

وی با اشاره به اهمیت انجام صحیح، دقیق و به‌ هنگام ارزیابی عملکرد کارکنان و نقش پر اهمیت رابطین ارزیابی واحدها در این زمینه افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در اداره ارزشیابی عملکرد کارکنان اجرای فرآیند ارزیابی نهایی از ابتدای اسفندماه  سال 1398انجام خواهد شد و زمان مورد نظر قابل تمدید نمی باشد.

دکتر ریحانی ، با اشاره به اهمیت انجام صحیح، دقیق و به‌ هنگام ارزیابی عملکرد کارکنان ابراز امیدواری نمود، با همکاری و تعامل مدیران هیات علمی و غیر هیات علمی و کارکنان واحدهای تحت پوشش، ارزیابی عملکرد امسال طبق برنامه زمانبندی تدوین شده و در موعد مقرر انجام گردد.

مخاطبان برای دریافت دستورالعمل می توانند به اینجا مراجعه کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.