صدور احکام افزایش حقوق کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد از صدور احکام افزایش حقوق کارکنان غیر هیات علمی این دانشگاه خبر داد.

دکتر حمید رضا اسلامی در گفتگو با وب دا اظهار کرد:  به استناد فصل دهم مدیریت خدمات کشوری پرسنل غیر هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی سه آیتم حکم حقوق پرسنل رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی، ضریب k و طرحی افزایش 50 درصدی خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه هر چند که تا کنون بودجه ای در این خصوص به دانشگاه اختصاص نیافته است خاطر نشان کرد: اجرای این بخش نامه ماهانه 25 میلیارد تومان برای دانشگاه هزینه خواهد داشت و قرار است از محل منابع دانشگاه و صرفه جویی از محل های دیگر پرداخت شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه تا پاسی از شب گذشته تمامی احکام کارکنان صادر شده است تصریح کرد: این احکام از اول اسفند ماه لازم الاجرا خواهد بود.

دکتر اسلامی در خصوص پرسنل قراردادی دانشگاه نیز اظهار کرد: در این خصوص با وزارت بهداشت مکاتبه شده است و به محض تعیین تکلیف احکام این دسته از پرسنل نیز صادر خواهد شد.

وی با قدردانی از تمامی پرسنل دانشگاه به ویژه نیروهای فعال در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی که در این روزها با تلاش شبانه روزی سعی در ارائه خدمت مناسب به مراجعین هستند اظهار امیدواری کرد: این برنامه حداقل اقدامی است برای  پرسنل سخت کوشی که در طرح مبارزه با کرونا در بیمارستان ها و دیگر مراکز در حال جان فشانی هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: برای پرسنلی که به طور مستقیم در ارتباط با بیماران مبتلا با کرونا هستند نیز برنامه هایی در نظر گرفته شده است که به زودی اعلام خواهد شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.