صدور احکام افزایش حقوق کلیه پرسنل دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

سرپرست معاونت توسعه: کیفیت غذای بیمارستان ها تحت هیچ شرایطی نباید تغییر کندسرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد از صدور احکام افزایش حقوق تمامی پرسنل دانشگاه خبر داد.

دکتر حمید رضا اسلامی در گفتگو با وب دا اظهار کرد: به استناد فصل دهم مدیریت خدمات کشوری پرسنل غیر هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و در راستای ضرورت ایجاد دلگرمی و قدردانی از ایثار و فداکاری کارکنان خدوم و بی ادعای دانشگاه در شرایط حساس کنونی، بویژه همکاران  واحدهای بهداشتی و درمانی بعنوان خط مقدم دانشگاه در پیشگیری و درمان کرونا ویروس، با تلاش، تعهد و مسئولیت پذیری کم نظیر همکاران سخت‌کوش کارگزینی واحدها  احکام افزایش حقوق احکام حقوق پرسنل رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی، ضریب k و قرار دادی صادر شده است.

وی ضمن قدردانی از تمامی پرسنل کارگزینی واحدها در اجرای این برنامه تاکید کرد: اجرای این بخش نامه ماهانه 25 میلیارد تومان برای دانشگاه هزینه خواهد داشت و قرار است از محل منابع دانشگاه و صرفه جویی از محل های دیگر پرداخت شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: برای پرسنلی که به طور مستقیم در ارتباط با بیماران مبتلا با کرونا هستند نیز برنامه هایی در نظر گرفته شده است که به زودی اعلام خواهد شد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.