بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از بیمارستان امام رضا(ع)

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد به منظور بررسی اقدامات انجام شده در زمینه خدمات رسانی به بیماران کووید-19 و تامین نیازهای این حوزه از مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی امام رضا(ع) بازدید کرد.

دکتر حمید رضا اسلامی در حاشیه این بازدید در گفتگو با وب دا اظهار کرد: بازدید از مراکز درمانی خط مقدم مبارزه و درمان بیماران کووید-19  به طور مستمر انجام و نیاز ها و کمبودهای این مراکز مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد.

وی با اشاره به صدور احکام افزایش حقوق تمامی پرسنل دانشگاه اظهار کرد: برخی از پرستاران نگرانی هایی در این زمینه داشتند که در نشستی که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت برگزار شد اعلام گردید که وزارت بهداشت به شدت به دنبال آن است که بتواند ارقام مناسبی را به حقوق پرستاران و دیگر گروه ها اضافه نماید.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد:همچنین با رایزنی هایی که شده است تلاش می شود ظرف چند روز آینده حقوق تمامی پرسنل بر اساس احکام جدید پرداخت شود.

دکتر اسلامی ضمن قدردانی از تلاشهای ایثارگرانه تمامی کادرهای بهداشتی و درمانی به ویژه پرستاران و پرسنلی که در خط مقدم درمان بیماران کووید-19 قرار دارند اظهار کرد: قرار است در راستای قدردانی از پرستارانی که به طور مستقیم در ارتباط با درمان بیماران قرار دارند مبالغی پرداخت شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.