حقوق اسفند پرسنل دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر اساس احکام جدید پرداخت می شود

  • PDF

 صدور احکام افزایش حقوق کلیه پرسنل دانشگاه علوم پزشکی مشهدمعاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: با پیگیری ها و تلاش های انجام شده حقوق اسفند ماه پرسنل دانشگاه بر اساس احکام جدید پرداخت می شود.

دکتر حمید رضا اسلامی در گفتگو با وب دا ضمن قدردانی از تمامی پرسنل فعال در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی و ستادهای دانشگاه در همراهی و کمک به درمان بیماران مبتلا به ویروس کووید-19 خاطر نشان کرد: با حمایت های رییس دانشگاه و پیگیری های مستمر از نهادهای کشوری حقوق پرسنل دانشگاه ظرف یک تا دو روز آینده بر اساس احکام جدید پرداخت خواهد شد.

وی از تمامی پرسنل حوزه مدیریت انسانی که به صورت شبانه روزی چندین هزار حکم پرسنل را در کوتاه ترین زمان ممکن صادر کردند قدردانی کرد و گفت: به شدت پیگیر احکام سایر پرسنلی که بر اساس قوانین، افزایش حقوق شامل آن ها نشده است نیز هستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار امیدواری کرد در کنار کادر پزشکی و پرستاری با تلاش و همکاری تمامی پرسنل دانشگاه در تمامی رده های شغلی به زودی چرخه انتقال کووید-19 شکسته خواهد شدو جشن پیروزی را درکنار یکدیگر خواهیم گرفت.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.