قدردانی بسیجیان و ایثارگران از مسئولان استانی و دانشگاهی در زمینه کنترل و پیشگیری از کرونا

  • PDF

جمعی از پرسنل، بسیجیان و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نامه ای به استاندار خراسان رضوی از مسئولان استانی و دانشگاهی در زمینه کنترل و پیشگیری از کرونا قدردانی کردند.

به گزارش وب دا، در این نامه از تمامی مسئولان استانی، نیروهای نظامی و انتظامی به ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که مخلصانه و جان برکف در جبهه سلامت و برای خدمت زائران و مجاوران حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) تلا ش چشمگیر داشته و دارند قدردانی شده است.

در این نامه آمده است: در این ایام سخت که با معضل ویروس کرونا روبرو هستیم بی شک پرچم دار خط مقدم جبهه پیشگیری و سلامت مردم رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد است که به حق دلسوزانه و بی دریغ با تمام توان فرماندهی این میدان را بر عهده دارد تا کمترین آسیب ،متوجه  زائران و مجاوران حریم رضوی گردد.

پرسنل، بسیجیان و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این نامه آمادگی همه جانبه خود را برای خدمت در این میدان به عنوان سربازان عرصه بهداشت و درمان استان خراسان رضوی اعلام داشته اند.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.