مشارکت 125 نیروی اداره خدمات دانشگاه علوم پزشکی مشهد در طرح مبارزه با کرونا

  • PDF

رییس اداره خدمات دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مشارکت  125 نیروی نقلیه، ترابری و خدماتی این مجموعه در طرح مبارزه با کرونا خبر داد و گفت: این تعداد شامل 75 خودرو به همراه راننده و بیش از 50 نیروی خدماتی می‌شود.

جواد قدمگاهی در گفتگو با وب دا، اظهار کرد: با ابلاغ رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در راستای مبارزه با ویروس کرونا از تاریخ 28 اسفند ماه 98 تا زمان خروج این ویروس از کشور کلیه نیروهای نقلیه، ترابری و خدماتی اداره خدمات دانشگاه علوم پزشکی مشهد به حالت آماده‌باش در آمدند.

وی با بیان اینکه کارگروه ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بخش‌های مختلف فعال شده که یکی از آنها در حوزه خدمات است، افزود: در حال حاضر تعداد 75 خودرو به همراه راننده و بیش از 50 نیروی خدماتی حاضر هستند که جمع آن بالغ بر 125 نفر می‌شود و در صورت نیاز بر این تعداد افزوده خواهد شد.

رییس اداره خدمات دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طرح زوج و فرد از درب منزل از ساعت 8 صبح امروز اجرایی شده، اما هیچگونه نگرانی‌ برای رانندگان اداره خدمات دانشگاه علوم پزشکی مشهد به‌خصوص خودروهای شخصی وجود ندارد، زیرا سیستم ردیاب تردد برای تمامی خودروها نصب شده تا مشکلی در جهت ثبت پلاک وجود نداشته باشد.

قدمگاهی خاطرنشان کرد: اگر هرگونه ثبت تخلف زوج و فردی برای رانندگان  اداره خدمات دانشگاه علوم پزشکی مشهد بود طبق هماهنگی صورت گرفته با معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری، پلیس راهور و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری عکس ثبت شده از سیستم ثبت تخلف حذف خواهد شد؛ همچنین مجوز تردد نیز صادر شده و در اختیار رانندگان قرار گرفته تا در صورت جلوگیری پلیس، خودروبه پارکینگ انتقال داده  نشود و بتواند به خدمت‌رسانی خود ادامه دهد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.