معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه؛ به زودی اضافه کار خرداد ماه پرسنل پرداخت می شود

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع ؛ پرداخت حقوق و مزایای پرسنل مهمترین دغدغه مسئولان دانشگاه استمعاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: با پیگیری های مکرر و مداوم ریاست دانشگاه و مدیران و مسئولان این معاونت و حوزه مالی به زودی اضافه کار پرسنل به حساب آنان واریز خواهد شد.

دکتر حمید رضا اسلامی در گفتگو با وب دا ضمن قدردانی از تمامی مدافعان و خادمان سلامت که در حوزه های مختلف دانشگاه و سیستم بهداشت و درمان در حال خدمات رسانی به مردم هستند خاطر نشان کرد: دغدغه واحدهای ستادی و پشتیبانی دانشگاه که پیگیر امور مالی و بودجه دانشگاه هستند پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل است که در این راستا به طور مرتب با رایزنی و پیگیری تلاش می کنند تا مشکلات مالی را مرتفع کنند.

وی با بیان اینکه افزایش حقوق طی دو مرحله در اواخر سال گذشته و ابتدای امسال و تامین آن از محل درآمدهای دانشگاه و افزایش لجام گسیخته قیمت ها موجب ایجاد فشار و بار سنگین مالی بر دوش دانشگاه شد خاطر نشان کرد: از سوی دیگر به دلیل بستری شدن بیماران کرونایی و کاهش مراجعه بیماران و انجام عمل های جراحی، دانشگاه با کاهش شدید درآمدها روبرو شده است که این امر موجب ایجاد اختلال در پرداخت بخشی از حقوق و اضافه کار پرسنل گردیده است.

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه این دانشگاه از نخستین دانشگاه های کشور بود که برنامه افزایش حقوق پرسنل را به اجرا در آورد و چند هزار حکم را ظرف 24 ساعت صادر نمود تصریح کرد: در حال حاضر هم دغدغه تمام مسئولان دانشگاه این است که از مبادی مختلف نسبت به تامین کسری حقوق و اضافه کار پرسنل اقدام نمایند و دراین راستا به طور مستمر با وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه رایزنی می شود.

دکتر اسلامی با تاکید بر اینکه همه ما باید صرفه جویی و اقتصاد مقاومتی را در سرلوحه کار خود قرار دهیم و در این راستا نیز در دانشگاه اقدامات موثری انجام شده است تصریح کرد: فشارهای اقتصادی روز به روز سنگین تر می شود و این موضوع برای همه ما ملموس است و  همه در این مشکل در کنار هم هستیم.

وی  با بیان اینکه با پیگیری های انجام شده ظرف چند روز آینده اضافه کار خرداد ماه پرسنل واریز می شود اظهار کرد: پیش از این مطالبات برخی از شرکت ها همچون شرکت های تاسیساتی و یا تامین غذا با وقفه 4 تا 5 ماه پرداخت می شد که در صورت ادامه این روند و ایجاد مشکلات بیشتر در حوزه درآمدهای دانشگاه، اضافه کار پرسنل نیز با وقفه پرداخت خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار امیدواری کرد: با حمایت های مسئولان استانی و کشوری ضمن تامین حقوق و مزایای پرسنل، بتوانیم به شکل مناسبی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی خدمات رسانی نماییم.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.