صدور بخشنامه تغییر سمت شغل و اعمال مدرک تحصیلی دانشگاهی کارکنان قرارداد کار معین

  • PDF

 افزوده شدن یک هزار و 700 پست سازمانی به مجموع پست های محیطی دانشگاه علوم پزشکی مشهدمدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی مشهد از صدور بخشنامه تغییر سمت شغل و اعمال مدرک تحصیلی دانشگاهی کارکنان قرارداد کار معین (تبصره 5 ماده 31) خبر داد.

دکتر محسن صادق پور در گفتگو با وبدا اظهار کرد: بر اساس مصوبه هیات امناء دانشگاه و با نظر مساعد ریاست دانشگاه و معاون توسعه مدیریت و منابع در خصوص تغییر سمت شغل و اعمال مدرک تحصیلی دانشگاهی کارکنان قرارداد کار معین(تبصره 5 ماده 31)، پس از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی، دستورالعمل لازم تهیه و به واحدهای تابعه ابلاغ گردید.

وی گفت: تا پیش از صدور این بخشنامه، تنها، تغییر سمت و درج مدرک کارکنانی که در 10 رشته دارای طرح اجباری ادامه تحصیل داده بودند انجام می گرفت اما اکنون برای سایر همکاران قرارداد کار معین بر اساس نیازهای دانشگاه در حوزه منابع انسانی، موافقت مدیران مربوطه، تایید کمیته مهندسی مشاغل دانشگاه، وجود پست سازمانی بلاتصدی جهت بلوکه فرد مورد نظر و اخذ رضایت کتبی از کارمند در صورت تغییر حقوق و مزایا این امکان فراهم گردیده است.

مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه افزود: درخصوص تغییر عنوان شغل های مسئولیتی و سرپرستی، ضمن رعایت قوانین و مقررات انتخاب و انتصاب مدیران، نظر کمیته مهندسی مشاغل دانشگاه ملاک عمل خواهد بود.

دکتر صادق پور تصریح کرد:در شرایط حاضر درج مدرک تحصیلی بالاتر صرفا برای یکبار و همزمان با تمدید قرارداد در ابتدای هر سال قابل اعمال خواهد بود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.