برگزاری نشست هم اندیشی مدیران نظارت بر مواد غذایی؛امور دارو؛ملزومات و تجهیزات پزشکی منطقه 9 آمایشی

  • PDF

 نشست هم اندیشی مدیران نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی؛ امور دارو و مواد تحت کنترل؛ نظارت و ارزیابی ملزومات و تجهیزات پزشکی دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی برگزار گردید.

به گزارش وب دا، در راستای تعامل هرچه بيشتر دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی، تبادل تجربیات، وحدت رويه در اجرا آئين نامه ها؛ضوابط و دستورالعمل ها و ... نشست مدیران نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی؛ امور دارو و مواد تحت کنترل؛ نظارت و ارزیابی ملزومات و تجهیزات پزشکی دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی مشهد، بيرجند، بجنورد، سبزوار، نیشابور،گناباد، تربت حيدريه، تربت جام، اسفراین به ميزباني معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دبیرخانه کلان منطقه 9 آمایشی برگزار شد.

در این نشست؛ مدیران نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی؛ امور دارو و مواد تحت کنترل؛ نظارت و ارزیابی ملزومات و تجهیزات پزشکی به بیان مشکلات موجود در حوزه های مذکور پرداختند و در خصوص وحدت رویه در برخورد با تخلفات این حوزه ها تصمیماتی اتخاذ نمودند.

بحث و تبادل و نظر در خصوص همکاری شرکت های پخش دارو، وظایف معاونت های غذا و دارو در پیشگیری و مقابله با قاچاق اقلام سلامت محور، تامین و توزیع ملزومات در زمان بحران( پدافند غیر عامل)، اعلام کمبودها و اطلاعات مصرف داروها توسط دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه9، تبادل نظر و هماهنگی در برگزاری برنامه های هفته جهانی غذا، نحوه شناسایی و ساماندهی بازدید و صدور پروانه های بهداشتی انبارهای نگهداری مواد غذایی؛آرایشی و بهداشتی، بازنگری دستورالعمل های اجرایی نحوه صدور پروانه های تولید و ضوابط:نشان ایمنی و سلامت؛واحدهای کوچک تولید و بسته بندی؛واحدهای کترینگ و ... از جمله مواردی است که در نشست مدیران نظارت بر مواد غذایی؛امور دارو؛ملزومات و تجهیزات پزشکی دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی به آن پرداخته شد.

 

 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.